Okunma Sayısı: 50
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Chris Cornell'in Anısına: Metallica, Foo Fighters ve Daha Fazlası


Chris Cornell'in Anısına: Metallica, Foo Fighters ve Daha Fazlası
 2017 yılının Mayıs ayında kaybettiğimiz, grunge ve alternatif rock müzik alanında çok önemli vokallerden biri olan Chris Cornell için 19 Ocak 2019'da Los Angeles'ta bir anma konseri yapılması planlanıyor. Jimmy Kimmel'ın sunuculuk yapacağı "I Am The Highway: A Tribute to Chris Cornell" adı verilen bu konserde Metallica, Foo Fighters, Ryan Adams, Pearl Jam ve Cornell'in kendi grupları olan Audioslave ve Soundgarden'ın üyeleri sahne alacak. Konserde sahne alacaklar dışında, Brad Pitt, Tom Hanks gibi Cornell ailesinin yakın dostları olan ünlü isimlerin de bu etkinliğin gerçekleşmesinde  katkılarının çok olduğu söyleniyor.

Bu konseri sadece bir anma konseri olmaktan ayıran bir özelliği var ki, o da bu konserden elde edilecek gelirlerin Chris Cornell ve eşi Vicky Cornell'in vakfı olan 'Chris and Vicky Cornell Foundation'ın dünya çapında yardıma muhtaç olan çocuklara yardım etmek için kullanacak olması.

Vicky Cornell'ın insanları konsere davet ederken kullandığı cümlenin ise yeterince açık ve içten olduğunu söyleyebiliriz: "Join us as we pay tribute to a true one-of-a-kind talent."

Anma konserine ismini vermiş olan, Audioslave'in I Am the Highway şarkısını buraya bırakıp, keyifli -belki de hüzünlü demeliyiz- dinlemeler diliyoruz.
 

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!