Okunma Sayısı: 64
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

AC/DC Yeni Albümüyle Tekrar Bir Araya Geliyor


AC/DC Yeni Albümüyle Tekrar Bir Araya Geliyor
Hard rock ve heavy metal türünün öncülerinden AC/DC 'nin üyeleri Brian Johnson ve Phil Rudd bir araya gelip yeni bir albüm hazırlamakta olduğu iki müzisyen tarafından onaylandı.

Behemoth grubunun solisti Nergal verdiği bir röportajda, "Malcolm Young ile birlikte hazırlanan yeni bir AC/DC albümü olduğunu biliyorum. O geliyor. Rock or Bust albümünden çıkarılanların olduğu bir albüm olacak. Ne mi bekliyorum? Daha fazla ya da daha az bir şey değil, bana sadece ritmi ve Angus ve Malcolm'un gitarını verin. Fazladan bir şey vermeyin. [Brian Johnson] gruba geri döndü." 

Ayrıca Twisted Sister grubunun solisti Dee Snider da haberin doğruluğunu onayladı, ve Phil Rudd'ın da gruba geri döndüğünü ekledi. Bir hayranın grubun klasik üyelerinden birinin hasta olup olmadığını soran tweete "O oldü. Huzur içinde yat Malcolm Young. Ama diğer dört üye hala hayatta ve Malcolm tarafından hayattayken kaydettikleri yeni parçalarla yeniden bir araya geliyorlar. Malcolm'un yeğeni Stevie Young onun yerini alıyor (bunu önceden birkaç kez daha yapmıştı). Orijinal gruba en yakın alabileceğiniz şey bu." şeklinde cevap vererek haberi doğrulamış oldu.

https://twitter.com/deesnider/status/1203349266242134016

En son 2018'de AC/DC üyeleri Vancouver'daki Rock or Bust albümünü kaydettikleri stüdyoda bir arada görülmüşlerdi.

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!