Okunma Sayısı: 8
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Westworld Mobil Oyunu İçin Ön Kayıtları Kaçırmayın!


Westworld Mobil Oyunu İçin Ön Kayıtları Kaçırmayın!
Daha ilk sezonu ile HBO’nun sevilen dizileri arasına giren  Westworld, mobil oyun sektörüne adım atıyor. Yakın zamanda bizlerle buluşması beklenen Westworld mobil oyununun şu an için Android tarafından ön kayıtları başladı.

Oyun ekibi, Westworld’ün yapımcıları ve yazarlarıyla yakın bir şekilde çalışarak, dizinin temalarını tamamlayabilecek bir hikaye geliştirmeye çalışıyor.

Oyunda oyuncular, eğitim simülasyonlarına erişimi olan yani Delos şirketine yeni giren stajyer rolünü üstlenebilir. Oyun boyunca, diziden de bildiğiniz Westworld Park’ın faaliyet yönlerini ele alınacak. Misafirlerin ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp, hizmet eden yapay zekaları da istediğiniz gibi tasarlayabileceksiniz.

WB Games San Francisco Studio Head Başkan Yardımcısı Jonathan Knight, “Bu oyun, mobil oyunculara Westworld serisi tarafından keşfedilen çarpıcı temalar ve gizemli hikayelerle etkileşim kurmasına olanak sağlıyacak. Ayrıca yeni ve heyecan verici bir deneyim olacak” diyor.
Şu an için oyun, ilk olarak Android platformuna çıkacak gözüküyor. İlerleyen zamanlarda iOS sürümüne de çıkacağına kesin gözüyle bakıyoruz.

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!