Okunma Sayısı: 14
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Yerli Uygulama Picturote Google Play'de Yayınlandı!


Yerli Uygulama Picturote Google Play'de Yayınlandı!
Merhaba sevgili Wannart okuyucuları bugün sizlerle birlikte yeni yayınlanan yerli uygulama Picturote'yi mercek altına alacağız. Bir fotoğraf yarışma uygulaması olan Picturote özgünlüğü ile dikkat çekiyor. Eğer sizde fotoğraf çekmeyi ya da incelemeyi seviyorsanız bu uygulama size göre olabilir! Fotoğraf severler için güzel bir uygulama olan Picturote nasıl işliyor yakından bakalım.

Uygulamaya giriş yapmak için öncelikle Facebook hesabınızın olması gerekiyor. Şu an için sadece Facebook ile giriş yapmaya izin veren uygulamaya yakında daha çok alternatif eklenecektir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra bizi fotoğrafların ve yarışmaların olduğu bir sayfa karşılıyor.

Burada dikkat çeken iki başlık etiketler ve yarışmalar. İsterseniz herhangi bir yarışmaya katılıp fotoğrafınızı paylaşabilirsiniz. İsterseniz de herhangi bir etiket altında bir fotoğraf yarışması başlatabilirsiniz. Örnek olarak analog fotoğrafçılık etiketi yaratıp siyah-beyaz fotoğraflar yarışması başlatabilirsiniz.


Yarışmaları günlük,haftalık ve aylık olacak şekilde zamanlama imkanınız da mevcut. Yarışmalar sonlandığında ilk 3 sırada yer alırsanız profilinizde 1. 2. ve 3.lük madalyaları sergileniyor.

Bunların dışında yarışmalara girip sevdiğiniz fotoğraflara oy verebilirsiniz. Oy verme ve fotoğraf paylaşma da bir sınırınız mevcut. Belli bir puanınız mevcut oy verince, fotoğraf paylaşınca, etiket yaratınca ve fotoğraf yarışması başlatınca bu puanınız azalıyor. Güzel bir fotoğraf yarışma uygulaması olan Picturote'nın geleceği parlak gözüküyor.

Eğer sizde fotoğraf sevdalısıysanız ve fotoğraflarınızı paylaşmak istiyorsanız uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Uygulamanın resmi sitesine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!