Okunma Sayısı: 57
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Türkiye'ye Kapılarını Açan PUPG Lite'ın Tüm Özellikleri


Türkiye'ye Kapılarını Açan PUPG Lite'ın Tüm Özellikleri
PUBG ile beraber Battle Royale oyun türü oldukça popülerleşti ve bu oyun türünde oyun sayısı oldukça arttı. Fortnite ve Apex Legends gibi büyük farklılıklara sahip olsalar da Battle Royale türündeki diğer oyunların ücretsiz olması, PUBG'nin piyasadaki yerini sarsmıştı. Bunların yanında PUBG'nin sistem gereksinimi ve optimizasyon sorunları tartışma konusu olmuştu.

Yapımcılar buna alternatif bir çözüm olarak daha düşük sistem gereksinimi isteyen ve ücretsiz olan PUBG Lite'ı çıkarttılar. Türkiye'nin de dahil olduğu Lite sürümü bugün itibari ile erişime açıldı ve oldukça ilgi topladı. Oyun sunucularına erişimin açılmasıyla birlikte PUBG Lite'ın tüm özellikleri ortaya çıktı.

İşte PUBG Lite'ın Tüm Özellikleri

ModlarPUBG Lite'ta bizleri tıpkı PUBG'nin normal sürümünde olduğu gibi gibi antreman modu, solo modu, squad modu ve solo squad modu karşılıyor. Malesef ki en çok tercih edilen Duo modu Lite versiyonunda bulunmuyor. Ayrıca normal PUBG'deki gibi FPP(karakterin gözünden) ve TPP(karakterin arkasından daha geniş) perspektif açılarıyla oynanabiliyor.

Sezonlar


Oyun içindeki istatistiklerinizi takip edebileceğiniz ve başarı sıralamanızı görebileceğiniz sezon bitimleri de PUBG Lite ile oyuncularla buluşuyor.

Haritalar


PUBG'ye son eklenen Vikendi haritası hariç tüm haritalar PUBG ile aynı. Vikendi haritasının eklenip eklenmeyeceği hakkında bir bilgi yok.

Haritaların kullanımı


PUBG Lite, bu konuda PUBG'den biraz daha avantajı ve kolaylık sağlıyor. PUBG Mobile sürümünde yer alan seslerin yönünü görme özelliği PUBG Lite'ta da bulunuyor. Bunun yanında aracınız bıraktığınız yerde haritada gözüküyor.

Oyun İçi Ödüller ve Pass


Normal sürümde de olduğu gibi Lite versiyonunda Battle Points (BP) kazanmaya devam edeceğiz. Normal sürümde Pass ücretli ve ücretsiz olarak ikiye ayrılıyordu ama Lite versiyonunda Pass sadece ücretsiz olarak bulunuyor.

Sesli İletişim
Lite sürümünde, Normal sürümdeki ile aynı işleyişe sahip bir sesli iletişim özelliği bulunuyor.

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!