Okunma Sayısı: 10
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Bu Hafta Eski Oyunlara Yeni Platform Haftası


Bu Hafta Eski Oyunlara Yeni Platform Haftası

Daha öncesinde başka platformlarda bulunan bu hafta ise yeni yerlerde görücüye çıkacak oyunları sizler için derledik.

Bu hafta her platform için güzel haberlerimiz var. PS4, Switch, bilgisayar, Xbox One derken herkeste her teknolojik donanım olmuyor ve tek bir platforma çıkan oyunlar diğer oyuncular için hayal kırıklığı olabiliyor. İşte şimdi daha öncesinde başka platformlarda bulunan bu hafta ise yeni yerlerde görücüye çıkacak oyunları sizler için derledik. Bakalım nelermiş;

1. Madden NFL 20

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=hiQiyfnsgDw

Ülkemizde beyzbol çok fazla takip edilen bir spor olmamakla birlikte yine de her spor branşının oyununu severek oynayan bir kitle için bu haberimiz. 19 kadrosunun çok değişmediği söylentiler arasında. Herkesin de bildiği gibi EA her sene oyunu değiştirdiğini söyleyip değiştirmemekte oldukça başarılı bir şirket. Yine de kadrolar güncellenmiş durumda, 19 sürümünü oynadıysanız ve spor oyunlarına ilginiz fazla ise bu oyunu gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz. Oyun 2 Ağustos tarihinde satışa sunulacak ve PC, PS4, Xbox One'da bulunacak.  

2. The Church in the Darkness
The Church in the Darkness, 1970ler atmosferinin içinde oyuncunun kararlarına göre oyunun şekillendiği bir aksiyon oyunu. Oyunda yeğeninize ne olduğunu anlamak ve onu kontrol etmek için Kolektif Adalet Misyonu ve orman tarikatına gizlice ulaşmaya çalışıyorsunuz. Oyunun temel amacı gizlenmek, onun dışında oraya nasıl ulaştığınız size kalmış. Oyunun çıkış tarihi 2 Ağustos ve Nintendo Switch, PC, PS4, Xbox One'da oyunu bulabilirsiniz. 

3.Oxygen Not Included
Oxygen Not Included, hepimizin bildiği iki yıl önce erken erişime açılmış olan bir strateji oyunu. Birçok sorunu olan bir uzay kolonisini hayatta tutmaya çalışıyoruz bu oyunda. Oyun artık yeni güncellemelerle PC üzerinde 30 Temmuzda tam çıkışını yapacak.

4.Solo: Islands of Heart
Solo, ana temanın sevgi olduğu bir oyun; yakıtın da gücün de bu sevgiden geldiğini söyleyebiliriz. Adaları keşfedecek ve sevginizi yansıtacaksınız bu oyunda. 30 Temmuzda PS4, 31 Temmuzda Xbox One, 1 Ağustosta da Nintendo Switch'e geliyor. Bilgisayarda zaten mevcuttu.

5.Forager
Forager keşif, çiftçilik, kaynak toplama, işçilik yani çiğ bir anlatımla her türlü ekmek paranızı taştan çıkaracağınız işi yaptığınız 2D bir açık dünya oyunu. Zelda ve Stardew Valley karışımı bir oyun gibi düşünebiliriz. Oyun bilgisayarda zaten bulunmaktaydı, 30 Temmuzda da Nintendo Switch ve PS4'e geliyor.

6.Trine 3: The Artifacts of Powe
Oyunumuz aksiyon, macera ve bulmacaların bir araya geldiği 3D bir platform oyunu. Üç kahraman Trine'e geri dönmeye çalışırken türlü güçlüklerle karşılaşıyor. Oyunumuz zaten bilgisayar ve PS4'te bulunmaktaydı lakin 29 Temmuzda Nintendo Switch'e de geliyor. 

 

 
Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!