Okunma Sayısı: 121
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

NASA'dan Kerbal Program Space Oyuncularına Davet!


NASA'dan Kerbal Program Space Oyuncularına Davet!

NASA, insanları ABD'den fırlatılan SpaceX roketine koymayı planlıyor, bu da oldukça büyük bir olay olacak. Bu büyük olaya katılmak için, Kerbal Space Program 2 yayıncısı, özel bölüm için KSP oyuncularını oyuna katmaya davet ediyor. Kerbal Space Programında bir SpaceX lansmanı yaratmak ve bazı gerçek roket bilim insanlarını etkilemek için 25 Mayıs'a kadar vaktiniz var.

SpaceX'in Crew Dragon ekibi, operasyonel görevleri için sertifikalandırılmadan önce son test uçuşu olan DM-2 için sayfada listelenen görev bilgilerine dayanarak görevi mümkün olduğunca doğru bir şekilde simüle etmeniz gerek. Uçuşu kaydettiğinizden emin olun, ardından çektiğiniz video ile orijinal tweet'e yanıt olarak @KerbalSpaceP, @NASA ve @SpaceX'te #LaunchAmerica ile ayrı bir tweet etiketlemesi yaparak Twitter'a yükleyin. Kurallar oldukça basit görünüyor. İsterseniz modları kullanabilirsiniz, ancak bu zorunlu değil.

Kerbal Space Program 2'nin şu anda Mart 2021'den önce çıkması bekleniyor. Gerçek hayattaki DM-2 lansmanı, 27 Mayıs'ta saat 12'de NASA TV'de canlı olarak yayınlanacak.

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!