Okunma Sayısı: 895
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Burcunuza Göre İdeal Sabah Rutinleri


Burcunuza Göre İdeal Sabah Rutinleri
Sabah ve uyanmak kelimeleri herkes için farklı bir anlam ifade ediyor olabilir. Örneğin benim için uyandığım anda pencereye yönelip gökyüzüne bakmak ve ardından biraz su içmek. Benim günüm çoğunlukla böyle başlıyor. Peki sizin rutininiz var mı? Bu rutinler size ne kadar uygun ve kaç gün tökezlemeden gidiyorsunuz? Eğer birkaç günün ardından daha fazla güne böyle uyanmak istemiyor ya da rutin haline geldiğini düşündüğünüz davranışlarınızın sizi zorladığını düşünüyorsanız bir şeyleri yanlış yapıyor olabilirsiniz. Astrolog Cindy Mckean'ın tavsiyelerini sizler için derledim.

Koç (21 Mart - 19 Nisan)


Sürekli en doğru olmaya çalışan ve yaptığı işlerde başarılı olmaya önem veren koçların öğlene kadar uyuduğunu düşünemiyorum bile. Zodyak'ın hırslı bebekleri koçlar. Sabah erken saatlerde uyanıp koşuya çıkmak tam onlara göre. Her zaman olduğu gibi sabahları da herkesi bir araya toplamaktan büyük keyif alacaklardır.

Boğa (20 Nisan - 20 Mayıs)
Boğalar için sabah rutinleri aslında bir önceki geceden başlıyor. Bir sonraki gün giyeceklerini hazırlamak, planını yapmak onlara büyük keyif verecektir. Bunların yanında sabahları hızlı hareket etmeyi sevip kendilerini daha da hızlandırıp işlerini kolaylaştıracak rutinleri tercih edebilirler. Güne mümkün olduğunca az stresle başladığınızda, bu akış gün boyunca devam eder. Ve stres ortaya çıkarsa, boğa, bunu bir profesyonel gibi idare edebilir çünkü gününüze bir profesyonel gibi başladınız. Aynı zamanda yemek yemeyi seven boğalar için sabah kahvaltıları olmazsa olmaz bir noktadır.

İkizler (21 Mayıs - 20 Haziran)
İkizler her daim havalı olmayı başarır, bu sabah saat 8'de bile geçerlidir. İkizler hareketi ve çeşitliliği sever, o yüzden tam bir rutinlerinin olduğunu söylemek güç. Aynı zamanda iletişim ve haber ikizler için önemlidir bu yüzden sabah uyandığında rutin olarak yapabileceği iş e-postalarını kontrol etmek ve yazışmalarını düzenlemek olabilir.

Yengeç (21 Haziran - 22 Temmuz)
Bir su burcu olarak yengeci sudan ayrı düşünemeyiz. Dolayısıyla güne hızlı bir duş ile başlamak yengeçlerin ferahlık ve canlılık duygusunu uyandırıp güne temiz ve ferah başlamalarına yardımcı olacaktır.

Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Yaratıcı çizginize dokunmanız günün geri kalanının tonunu ayarlayacaktır. Her şey çevrenizdeki dünyanın gözünü kamaştıracak sabit bir rutini takip etmekle ilgili. Ne kadar parlak ve cesur olduğunuz akıllı bir kıyafet seçimi ile ya da canlı bir Instagram fotoğrafı ile belli olabilir.

Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)
Zamanlama, plan ve düzen sizin çok büyük ihtimalle zaten hayatınızın bir parçası. Bu nedenle uyandıktan sonra yatağınızı yapmanın, duş almanın ve dişlerinizi fırçalamanın aklınızı temiz ve keskin tutacağını şu anda size söylememize gerek bile kalmayabilir.

Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)


Terazi yaşamını biraz dengede tutmakta zorlansa da bu yaşam dengesi onlar için bir sanattır. Sabah rutinleri oluşturmak günün geri kalanını da dengede tutmalarına yardımcı olur. Biliyoruz sabahları alarm erteleme tuşuna birkaç kez basıyorsunuz. İşte bu ertelemelerin sonunda uyandığınızda güneşi selamlamak, birkaç dakika da olsa meditasyon yapıp rahatlamak denge kurmanıza yardımcı olacaktır.

Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)
Yoğunluk akreplerin yaşamının kaçınılmaz bir parçası. Yapacak işler olmasa bile kendilerine küçük büyük demeden yeni işler çıkartıp yoğunluklarını sürdürüyorlar. İşte bu yüzden sabahın erken saatlerinde çok soğuk ya da çok sıcak bir duş tam akreplere göre. Daha sonrasında ya da öncesinde bir saatlik bir koşu ve hızlı bir kahvaltı.

Yay (22 Kasım - 21 Aralık)
Yay için en iyi sabah rutini kendiliğindenliktir. İster ani bir kararla verilmiş sabah meditasyonu ister o gün işe giderken tercih edilmiş farklı bir yol. Yay farklılıkları sever ve rutinde olmayı aslında sevmez. Bu sayede asla sıkıcı bir gün geçirmezler. Ve hiç sıkıcı bir gün geçirmeyenler asla sıkıcı bir hayat süremeyecek kadar şanslılar.

Oğlak (22 Aralık - 19 Ocak)
Oğlak kuralları sever. Hayatı kuralına göre oynayan oğlakların sabah rutini oluşturup uymasına tabii ki de şaşırmadık dimi. Oğlakların sabah rutini oluşturması günün geri kalanında da kontrolü ellerinde tutmalarına yardımcı olur. Ayrıca oğlak liste yapmadan duramaz. Sabah rutininde yapılacaklar, alışveriş gibi farklı listeler yapması kaçınılmazdır.

Kova (20 Ocak - 18 Şubat)
Kova daima Zodyak'ın hippisi olacağı için, kalplerini ve ruhlarını bir alanda dans ederken, sabah rutininiz de sevgi ve pozitifliği isteyeceksiniz. Sosyal çevresi geniş olan bir burç olduğu için güne sosyal medya yayınları ile başlamaları şaşırtıcı olmayacaktır.

Balık burcu (19 Şubat - 20 Mart)
Drama kraliçe/kralları balıklar için belki sabah rutinlerinde biraz baby steps ile ilerlemeleri gerekebilir. İlk adım olarak alarmınızdaki erteleme düğmesine kaç kez basacağınıza bir sınır belirleyin ya da odanın belli yerlerine alarm kurun, onları kapatmak için elbet kalkacaksınız. Balıklar için rutinden çok önemli olan uyanmak.

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!