Okunma Sayısı: 89
  • 4
  • 0
  • 0
  • 0

Instagram'da Pet Fashion Moda İkonları


Instagram'da Pet Fashion Moda İkonları

Instagram, diğer insanlara aktarmak istediğiniz hemen hemen her konuya izin veren bir dünya. Moda ise günümüz dünyasında kimileri için hayatlarına yön verme şekliyken kimileri için pek de bir anlam ifade etmiyor. Peki evcil hayvanlarımız için moda neyi ifade ediyor? Instagram'da moda ikonu haline gelen birbirinden sevimli ve havalı evcil hayvan hesaplarının varlığından sizlerde haberdar etmek isterim. İçlerinde erkek modasından kadın modasına kadar her tarza uygun fotoğraflar bulunan evcil hayvan Instagram hesapları gerçek insan gibi yaşıyor. Cilt bakımı yapıyor, moda trendlerine uyuyor, Nike, Chanel, Dior, Prada gibi popüler markalardan giyiniyorlar. İşte gününüzü güzel geçirmek, evcil hayvanınıza ait bir gardrop oluşturmak ve belkide evcil hayvanlar ile kendiniz arasında bir bağ oluşturmak için bakabileceğiniz Instagramda yer alan hayvan moda ikonları.@poochofnyc/Agador
Instagram’da poochofnyc kullanıcı adıyla varlığını sürdüren Agador kıvırcık saçları ve havalı tarzı ile takipçilerini kendine hayran bırakıyor. Güncel rakamlarla Instagram’da 168K takipçiye sahip olan Agador ev bakımından sabah yürüyüşlerine kadar gerçek bir insan gibi hayatına devam ediyor.
@tikatheiggy
Tika rengarenk tarzı ile Instagram takipçilerine ilham vermeye devam ediyor. Özellikle Instagram It-Girl’lerinin de son zamanlarda popüler olan rengarenk giyinme trendini kendine uyarlayan Tika bir İtalyan Tazısı. Gri/beyaz tüyleri ile kimi zaman spor giyinirsen kimi zaman süslü tarzı ve arkadaşları ile karşımıza çıkıyor.