Okunma Sayısı: 147
  • 4
  • 0
  • 0
  • 1

Dave Grohl, Rock Yıldızlarını Konuk Ettiği Belgeselinin Fragmanını Yayımladı


Dave Grohl, Rock Yıldızlarını Konuk Ettiği Belgeselinin Fragmanını Yayımladı

Nirvana ve Foo Fighters gruplarından tanıdığımız müzisyen Dave Grohl, birçok ünlü Rock yıldızlarını konuk ettiği ''What Drives Us'' isimli belgesel tadında bir filmin fragmanını dijital platform Youtube üzerinden paylaştı.

''What Drives Us'' müzisyenin hayatının bir kanıtıdır. 

ABD'deki Amazon Prime ve Amerika dışındaki Amazon Prime Video aracılığıyla yalnızca The Coda Collection'da 30 Nisan Cuma günü yayınlanacak. 

Grohl film hakkında “Bu film, arkadaşlarıyla eski bir minibüse atlayan ve müzik çalmanın basit ödülü için hepsini geride bırakan her müzisyene aşk mektubum. Tüm arkadaşlarınızı ve ekipmanlarınızı aylarca küçük bir alana doldurma lojistiğinin perdesini geri çekme projesi olarak başlayan şey, sonunda bir "neden" keşfine dönüştü. Bu uzun metrajlı belgesel film, nadir bulunan rock and roll kulübüne bir aşk mektubu ve müzik çalarken bir hayat hayal eden her genç çocuğa bir ilham kaynağı.'' dedi. 

Dave, Ringo Starr(The Beatles), Steven Tyler(Aerosmith) gibi o dönemin rock yıldızlarının, kariyeri açısından onu çok etkilediğini de dile getiriyor. 

Filmin oyuncu kadroları ise;

L7 grubundan Jennifer Finch, No Doubt grubundan Tony Kanal, Red HOt Chili Peppers'dan Flea, Metallica'dan Lars Ulrich, Preservation Hall Jazz Band'den Charlie Gabriel, AC / DC'den Brian Johnson, St. Vincent, Slayer grubundan Dave Lombardo, Aerosmtih'den Steven Tyler, U2 grubundan The Edge, Ben Harper, Black Flag grubundan Kira Roessler ,The Beatles'dan Ringo, Guns N ' Roses grubundan Slash ve Duff McKagan, Dead Kennedys'den DH Peligro, X grubundan Exene Cervenka, Starcrawler, Minutemen'den Mike Watt, Scream'den Pete Stahl, Radkey ve Fugazi, Minor Threat'ten Ian MacKaye'dan oluşuyor. 

 

Kaynak: 1, 2, 3 

 


Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!