Okunma Sayısı: 270
  • 3
  • 0
  • 0
  • 0

Damiano David’İn, Uyuşturucu Testinin Negatif Çıktığı Açıklandı


Damiano David’İn, Uyuşturucu Testinin Negatif Çıktığı Açıklandı

2021 Eurovision Şampiyonu Måneskin'e Ait Soruşturma Açıklandı. 

 

Geçtiğimiz günlerde 2021 Eurovision'ını kazanan Måneskin grubu, çıkan bazı "şüpheli" görüntülerle gündeme gelmiş ve uyuşturucu kullandıklarına dair soruşturma açılmıştı. 

Şarkı Yarışması Büyük Finalinin Yeşil Odasında uyuşturucu kullanımı iddialarının ardından, Avrupa Yayın Birliği (EBU), İtalyan delegasyonu tarafından talep edildiği üzere, mevcut tüm görüntüleri kontrol etmek de dahil olmak üzere gerçekleri kapsamlı bir şekilde gözden geçirdi. Eurovision resmi sitesinden ise sonucu kamuoyuna açıkladılar. 

Kendi oylamalarını izlerken grubun solisti Damiano David'in kokain kullandığı iddia edilmişti. David, program sonrasında yaptığı basın toplatısında grupta kimsenin uyuşturucu kullanmadığını hatta bunun için gönüllü olarak test olabileceğini söylemişti. Bugün erken saatlerde grubun baş şarkıcısı tarafından gönüllü olarak uyuşturucu testi yapıldı ve EBU tarafından görülen olumsuz bir sonuç verdi.

Rotterdam 2021 Eurovision Resmi sitesinde, ''Yeşil Oda'da herhangi bir ilaç kullanımı olmadı ve konunun kapandığını düşünüyoruz. Sahte haberlere yol açan yanlış spekülasyonların olayın ruhunu ve sonucunu gölgelediğinden ve grubu haksız yere etkilediğinden endişe duyuyoruz.'' ifadeleri yer aldı.

 

Biz de Måneskin grubunu tekrardan tebrik ediyoruz.

 

Kaynak: 1 

 


Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!