Okunma Sayısı: 84
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0

Lorde, Yeni Teklisinin 2021 Yılında Çıkmış Olacağını Duyurdu.


Lorde, Yeni Teklisinin 2021 Yılında Çıkmış Olacağını Duyurdu.

Yeni Zelandalı Sanatçı Lorde, Yeni Müziğinin 2021 Yılında Çıkmış Olacağının Haberini Duyurdu.

 

Royals ve Green Light gibi hit şarkılarla üne kavuşmuş Ella Marija Lani Yelich-O'Connor yani sahne adıyla tanıdığımız Lorde, üçüncü albümünden olduğu iddia edilen bazı parçaların internete sızdırılmasından bir hafta sonra (her ne kadar çok az insan onları duymuş gibi görünse de), şarkıcı Pazartesi günü web sitesinde ''Solar Power'' etiketli bir görsel paylaşarak altına ''Patience is a Virtue'' yazdı. Hatta geçen haftaki söylentilerin tahmin ettiği gibi, ilk teklinin adı “Solar Power”. Mesajın geri kalanında, Yeni Zelanda doğumlu şarkıcının bir albüm yayınlamasından bu yana geçen dört yıla işaret eden yalnızca “ARRIVING IN 2021... PATIENCE IS A VIRTUE (2021'de… Sabır bir erdemdir)” yazısı dikkat çekti.

Şarkıcı, bir yıldan biraz fazla bir süre önce, o zamandan beri çok az bilgi olmasına rağmen, çarşamba günü hayranlarına bir e-posta yardımı ile albüm üzerinde çalıştığını açıkladı.

''Sırf yapacak bir şeyler için Aralık ayında tekrar stüdyoya geri dönmeye başladım ve beni şaşırtan bir şekilde, güzel şeyler çıktı” diye yazdı. “Mutlu, eğlenceli şeyler. Melodik kaslarımın esnediğini ve güçlendiğini hissettim.” İfadelerini de kullanmaktan çekinmeyen sanatçı;  ikinci albümü “Melodrama”da (aynı zamanda Taylor Swift, Lana Del Rey, Pink ve diğer pek çok kişiyle) işbirliği yapan Jack Antonoff ile birlikte yeni Zelanda ve Los Angeles'ta bu albüm üzerinde çalışacaklarını söyledi. 

Bir şey şekillenmeye başladı. Ve sonra, elbette, dünya kapandı. Hala çalışıyoruz - Jack ve ben bu sabah her şeyi gözden geçirerek bir saatten fazla FaceTime yaptık. Ama biraz daha uzun sürecek." Cümlelerinden sonra, işin gerçekten çok iyi olduğunu da belirtti. 

 

Kaynak:


Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!