Okunma Sayısı: 113
  • 2
  • 0
  • 0
  • 0

Elektronik Müzik Sanatçısı Monolink, Yeni Bir Albüm Yayımladı


Elektronik Müzik Sanatçısı Monolink, Yeni Bir Albüm Yayımladı

Monolink, "Under Darkening Skies" isimli ikinci albümünü yayımladı.

 

Kendisini daha çok hit olan ''Return to OZ'' ve ''Sirens'' gibi parçalarından tanıdığımız Alman şarkıcı-söz yazarı, yapımcı ve multi-enstrümentalist Monolink'in merakla beklenen kariyerinin ikinci albümü ''Under Darkening Skies'' yayımladı.

2020 yılında çıkardığı ''Otherside'' teklisi ve geçtiğimiz günlerde çıkardığı ''The Prey'' parçaları bu albümde yer alıyor.

 

(Monolink albümü, Under Darkening Skies kapak resmi)

 Son birkaç yılda küresel elektronik müzik sahnesine çıkan en eşsiz solo canlı performanslardan biri olarak kendini kanıtlamış olan Monolink'in küresel yıldızlığa hızlı yükselişi en hafif tabirle dikkat çekici olmuştur. Klasik eğitim almış ve enstrüman odaklı bir müzik eğitimi ile, elektronik prodüktör ve canlı şarkıcı-söz yazarı arasındaki çiti zevkli bir şekilde aşan melodik tekno devresindeki en dinamik performans sanatçılarından biri olarak ün kazanmayı başardı.

Avangard elektronik müzik prodüksiyonunun ritmini ve özünü derinden içe dönük vokal yaratımlarına dahil eden Berlinli sanatçı, bugüne kadarki en düşünceli ve karmaşık yapıtıyla dinleyicileri kendi yansıtıcı sonik keşif alanına taşımaya çalışıyor. Monolink, Under Darkening Skies albümü hakkında şunları söyledi:

''Under Darkening Skies, hayatımdaki farklı noktaları birleştiren, yaşadığım aşamaları veya anları temsil eden bir albüm. Bir ritime vokal eklemek yerine tekrar gerçek şarkılar yazmaya geri dönmek istedim, bu da bana kendimin daha fazla müzikal yönünü ifade etme özgürlüğü verdi. Sonunda, yaklaşan bir kara bulut gibi, sürekli artan bir değişim temposunda küresel sosyal ve ekonomik belirsizlikten etkilenen şimdiye kadar yaptığım en çeşitli rekor oldu.'' 

 

Albümün tamamını dinlemek için:

Kaynak: 1 


Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!