Okunma Sayısı: 110
  • 3
  • 0
  • 0
  • 0

Doğu'dan Aldığı Etnik Sesler İle Harikalar Yaratan Ali Kuru'dan Yeni Tekli


Doğu'dan Aldığı Etnik Sesler İle Harikalar Yaratan Ali Kuru'dan Yeni Tekli

Doğu'dan Aldığı Etnik Sesler ile Harikalar Yaratan Ali Kuru'dan Yeni Tekli

 

2008'den beri elektronik müzik ile ilgilenen Türk Müzisyen Ali Kuru, setlerinde egzotik tonlarla, Orta Doğu enstrümantasyonunu yavaş, dokulu derin ritimlerini birleştiriyor. 2016 yılında Leng Records’tan çıkardığı parçaları “Luna” ve “Araf” ile Avrupa'nın dört bir yanındaki kulüplerde kabin başına geçmesine imkan sağladı ve İbiza'daki ünlü festivallerde birçok kişi tarafından beğenildi. Daha çok ''Beyhude'' ve ''Yüreğine Deprem'' adlı parçalarıyla ünlendi. 

En son 2020 yılında Buddha Bar Elements ve Yüreğine Deprem isimli teklilerini yayınlayan sanatçı, daha sonra çıkacak olan albümden ''Son Mansour'' isimli teklisini Sterns Music Publishing / MoBlack Records etiketiyle yayımladı. 

Son Mansour parçası, dikkat çekici Senegalli şarkıcı / müzisyenin canlandırıcı vokal yeteneği ile desteklenen, DJ / Producer' ın sezgileri, dans zemini akümeninin ve dansçıları uzak ve geniş çapta yükselten bir imza dokunuşu. Türk sanatçının beklendiği gibi, 5:44 dakikalık bu yolculuk zevkle şekillenen, etnik enstrümantasyon, penetrik riffler ve yumuşak perküsyon ile zarif elektronik cımbızlar ile neşeli özünü sağlam ve gelişmiş tutarken büyüleyici bas çizgileri üzerinde ilerliyor diyebiliriz.

 

Parçayı Dinlemek için:

 


Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!