Yeni Bir Kanye West Albümüne Çok Yakın Olabiliriz

Yeni Bir Kanye West Albümüne Çok Yakın Olabiliriz
 • 0
  0
  0
  0
 • Hristiyanlık etkisinde geçen "Jesus Is King" döneminde, 2020 yılında, "DONDA: With Child" albümü duyuran West, bu albümü yayımlamamıştı. Başkanlık seçimleri ve eşi Kim Kardashian ile ayrılığı ile birlikte yoğun bir dönemden geçmişti. 

  2020 yılında duyurulan albümün kapağı:

   

  Dün Las Vegas'ta yaptığı lansmanda, davetlilere yeni albümünü dinleten Ye'nin yeni albümünün, konuk listesi de hemen hemen belli olmuş oldu. Albümde konuk olarak; Pusha T, Travis Scott, Baby Keem, Lil Baby, Don Toliver, Future, Ty Dolla Sign, Tyler, The Creator, Post Malone, Westside Gunn, Playboi Carti ve Kaycyy bulunuyor. 

  Geçtiğimiz iki albümünden tamamen farklı olan albümde, ayrıca Kanye'nin kaybettiği annesinin monologları da bulunuyor. Birçok hayran albümün bu cuma dinleyicileri ile buluşacağını söylese de albüm tamamen final yapmış değil, şarkılar eklenebilir veya çıkarılabilir.

   

  Eski bir basketbol oyuncusu, şu an bir sosyal medya fenomeni olan Justin Laboy, albümün çağın ötesinde olduğunu ve bu hafta yayımlanacağını iddaa etti.

   

   

  Belki de en son herkesin sevdiği albümünü 2016'da yayımlayan Kanye, yeni albümü ile dinleyenlerini mest etmiş görünüyor. Umarım biz sevenleri de, daha fazla beklemeden, kısa sürede albüme kavuşabiliriz.

   


  Yorumlar (0)

  Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

  Yorum Bırakın

  Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.