Advertisement
Okunma Sayısı: 239
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2

Lady Gaga, Top Gun: Maverick Filmi İçin Yazdığı Şarkıyı Paylaştı


Lady Gaga, Top Gun: Maverick Filmi İçin Yazdığı Şarkıyı Paylaştı
Advertisement

Geçen hafta bildirdiğimiz gibi Lady Gaga, yaklaşmakta olan filmi Top Gun: Maverick için bir şarkı yazdı.

Gaga, “Hold My Hand” adlı şarkıyı tüm dijital platformlarda yayımladı. Pop yıldızının diğer yapıtlarının çoğunu anımsatan, ona A Star is Born Oscar ödüllü hit “Shallow”a benzeyen bir parça umut eden hayranlar aradıklarını burada bulamayacaklarını üzülerek söyleyebiliriz. 

Synth'lere ve bozuk vokallere başlayan Lady Gaga'nın kısa süre sonra baladın ilk mısrasını mırıldandığı duyulur. Müzik yükselmeye başladığında, davullar melodinin akılda kalıcı korosu için tam zamanında devreye giriyor. Şarkı sadece ikinci mısrayı yavaşlatmak için inşa edildiğinden, bozuk gitarlar ana akorlara çarptı.

Gaga'nın “Hold My Hand” ile birlikte sinemaseverler Lorne Balfe , Harold Faltermeyer ve Akademi Ödüllü müzisyen Hans Zimmer'ın bestelerini dinlemeyi bekleyebilirler . Daha geçen hafta Gaga, Zimmer'a, Tom Cruise ve filmin yönetmeni Joseph Kosinski ile birlikte, kendisine merakla beklenen devam filmi için bir numara yazma şansı verdiği için teşekkür eden bir Instagram gönderisi yazdı. Sanatçı ayrıca, eseri dünyayla paylaşmak için "çok heyecanlı" olduğundan da bahsetti, bunun birkaç yıldır yapım aşamasında olduğunu ortaya çıkardı. 

Top Gun: Maverick filmi ay sonunda vizyona girecek. 


Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!