Advertisement
Okunma Sayısı: 135
  • 0
  • 0
  • 0
  • 1

Kendrick Lamar, Yeni Albümünden Önce Bir Tekli İle Geri Döndü


Kendrick Lamar, Yeni Albümünden Önce Bir Tekli İle Geri Döndü
Advertisement

2017'de DAMN albümü çıkmadan önce, Kendrick Lamar "The Heart Part IV" adlı bir tekli yayımlamıştı. Bu cuma dinleyicileriyle buluşacak "Mr. Morale & The Big Steppers" albümü öncesinde "The Heart Part V"i çok farklı bir müzik videosu ile yayımladı ve dört yıllık bir aradan sonra geri döndü.

                                                             

Dave Free ve Lamar tarafından yönetilen videoda, rapçinin yüzü, OJ Simpson, Will Smith, Jussie Smollett, Kobe Bryant, Kanye West ve Nipsey Hussle dahil olmak üzere deepfake teknolojisi ile birçok ünlü ismin yüzüne dönüşüyor. Sözler de dönüştüğü kişiler ile uyumlu anlamlar içeriyor. Kanye West iken bipolar bozukluğu ve büyük bir bölüm ayırdığı Nipsey Hussle'ın cinayetini tartışıyor.

                                                                     

 

Şarkının yapımcılığını Matt Schaeffer, Johnny Kosich ve Jake Kosich'in oluşturduğu, prodüksiyon ve şarkı yazarlığı üçlüsü Beach Noise üstleniyor. “Part 5” ayrıca Kyle Miller ve Bekon'un enstrümental katkılarını ve Marvin Gaye'in “I Want You” adlı eserinden bir sample içeriyor.

Videonun jeneriğinde, Dep Voodoo, South Park yaratıcıları Trey Parker ve Matt Stone tarafından yönetilen stüdyo olan deepfake işini yaptığı için adlarına yer verildi. Ayrıca Stone ve Parker'a "özel bir teşekkür" mesajı da var.

Lamar, Nisan ayında Oklama adlı web sitesine bir bağlantı tweetleyerek "Mr. Morale ve Big Steppers"ı duyurdu. TDE için son LP'si olan albüm 13 Mayıs'ta geliyor.

 


Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!