Okunma Sayısı: 52
  • 2
  • 0
  • 0
  • 0

"ON’dan Kalan Şarkılar" ile 10. Yılını Kutlayan Sanatçı: SILA!


"ON’dan Kalan Şarkılar" ile 10. Yılını Kutlayan Sanatçı: SILA!
Sıla, kariyerinin 10. yılını “ON’dan Kalan Şarkılar” konserleriyle sevenleri ile birlikte kutlayacak.Geçtiğimiz günlerde “Heybeden Şarkılar” adlı konser serisi ile büyük beğeni toplayan sanatçı, “ON’dan Kalan Şarkılar” adını verdiği ve sanat kariyerinin 10. yılını kutlayacağı konserlerle sevenlerinin karşısına çıkıyor. İstanbul Maslak'taki TİM Show Center’da 23-30 Ekim ve 6-13 Kasım tarihlerinde sahne alacak olan Sıla, sevilen şarkılarını seslendirecek.“ON’dan Kalan Şarkılar” konser serisiyle ilgili hayranlarına seslenen sanatçı, şu ifadeleri kullandı:
"Her şeyden biraz kalır diyor birileri, çoğulluk haklılıktır. Kavanozda biraz kahve, kutuda biraz ekmek, insanda biraz acı der şair. Her şeyden biraz kaldı bende de. En çok da Ondan Kalana olacak cümlelerim. Bir kere ne olduysa oldu, çok şarkı oldu. Hep şarkı oldu, hep şiir oldu. Çocuklar okullarından mezun oldu, evler değiştirdik, sevgililer, eşler, işler değiştirdik. Aşık olduk. Gidenler oldu, araflar oldu, kalan sağlar bizim oldu. Sınavlar verdik, özlemler arttı, Jüpiter bu ay tekrar akrep burcuna geldi. Televizyona daha az bakar olduk, fotoğraflara daha çok. Zamanın nasıl geçtiğine inanamadık. Daha dün gibi dediğimiz her şey Ondan Kalan oldu. Kalbim elimde yaşadım her zaman. Hem size, hem kendime ses oldum, saz oldum, söz oldum. Siz de aldınız beni size kattınız. Hoş geldik, hoş gördük. Beraber oturduk sofralara, dans ettik, gözyaşı olduk, omuz ya da bir kahkaha. Evine bıraktık o kızı, kapının önüne koyduk oğlanı. aşk ettik, meşk ettik, rest çektik. Belki istifa ettik, yalnızlığımızı bölüştük, mutluluklarımızı çoğalttık, iki ayağımızın üstünde durduk en çok da. Tahmin edebildiğimizden daha çok anımızda olduk belki. Ben hep duydum sizi, siz de beni. Son 10 yılda ne olduysa hepsini konuşacağız o akşamlar."

Güzel haberler ardı ardına geliyor sanatçıdan; çocukluk hayali de olan bir şiir kitabı çıktı. “Anlatsam Geçer mi?” ismini verdiği şiir kitabı Doğan Kitap etiketiyle Sıla’nın yazdığı şiirleri bir araya getirecek. Kitabın gelecek günlerde raflarda olması planlanıyor.Ayrıca ünlü şarkıcı şu aralar yepyeni ve büyük bir değişimin olduğu web sitesinin geri sayımını takipçileriyle birlikte yapıyor!

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!