Okunma Sayısı: 66
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Little Women Filminden İlk Fragman Paylaşıldı


Little Women Filminden İlk Fragman Paylaşıldı
Louisa May Alcott tarafından yazılan ve Greta Gerwig tarafından sinemaya uyarlanan Little Women, fragmanı ile şimdiden konuşulmaya başlandı. Oyuncu kadrosu ile bütün gözleri üzerine çeken filmin ise şimdiden hangi ödülleri alacağı merak konusu.

Little Women, Louisa May Alcott tarafından yazılan iki bölümlük edebi roman. Meg, Jo, Beth ve Amy adında dört kız kardeşin hayatlarını anlattığı roman, iç savaş yıllarında ayakta kalmanın zorluklarını anlatıyor. Babalarının savaşta olması üzerine anne ve karakter olarak birbirinden çok farklı olan dört kız kardeşin hayatlarının anlatıldığı filmde tek bir unsur göze çarpıyor. Sevgi. Romanın 1994 yılında çekilmiş bir uyarlama filmi de bulunmaktadır.

Emma Watson, Timothée Chalamet, Saoirse Ronan, Meryl Streep ve Florence Pugh alanında usta oyuncuların bulunduğu film 2019 sinema dünyasına şimdiden damgasını vurmuş durumda. Lady Bird filmi ile son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz Greta Gerwig, Little Women ile başarısını daha da arttıracak gibi görünüyor.Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!