Okunma Sayısı: 29
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Justin Bieber’dan Çok Samimi Açıklamalar!


Justin Bieber’dan Çok Samimi Açıklamalar!
Justin Bieber, dün gece Instagram hesabından yaptığı samimi açıklama ile dikkatleri üzerine çekti. Açıklamasını uzun bir yazı ile yapan yıldız sanatçı, yazısını "umarım okuyabilecek zaman bulabilirsiniz, tamamen kalbimden gelen bir açıklama" şeklinde bir notla birlikte yayınladı.

https://www.instagram.com/p/B17JfkkHEKt/?igshid=pm76hq92ovet

Bu oldukça samimi açıklamanın Türkçeye çevrilmiş halini aşağıdan bulabilirsiniz.

"Bazen düzgün bir tavır ile güne başlamak gerçekten çok zor oluyor; geçmişiniz, işiniz, sorumluluklarınız, duygularınız, aileniz, maddi durumunuz ve ilişkileriniz tarafından boğulmuş hissedince. Bütün bunlar bela üstüne bela gibi hissettirmeye başlayınca, yeni bir günün bile korkunç olacağını düşünmeye başlıyorsunuz. Sanki bir hayal kırıklığı döngüsü gibi… Hatta bazen gerçekten daha fazla yaşamak istemediğin bir noktaya sürüklüyor, hiçbir şeyin değişmeyeceğini anladığın zaman. Size tamamen katılıyorum. Zihniyetimi değiştiremedim. Şanslıyım ki hayattayım ve benim yoluma devam etmemde her gün beni cesaretlendiren insanlara sahibim. Para, kıyafetler, lüks araçlar, övgüler, kazanılmış başarılar ve ödüllere sahip olduğumu görüyorsunuz fakat ben hala tatmin değildim. Hiç çocuk yıldızların hayatlarının ilerleyişine dikkat ettiniz mi? Daha duyguları ve karar verme yeteneği gelişmemiş çocuk üzerine çılgın baskılar ve sorumluluk yükleniyor. Hepimiz elbette hayatlarımızda mantıksızlık, asilik ve meydan okuyucu şeyler ile karşılaşabiliyoruz fakat bunların üstüne bir de yıldız olmanın verdiği baskı eklenince gerçekten bu sizde açıklanamayan bir etki yaratıyor. Çok düzgün bir evde büyümediğimi görüyorsunuz. Hiç parası olmayan ve hala genç ve asi olan annem ve babam 18 yaşındaydı ve ayrılmışlardı. Benim yeteneklerim gelişmeye devam ettikçe, iki yıl içerisinde oldukça başarılı birine dönüştüm. Bütün dünyam bir anda tersine dönüşmüştü. 13 yaşında küçük bir kasabadan çıkan ben, bir anda milyonların bana, beni ne kadar çok sevdiğini ve ne kadar mükemmel biri olduğumu söylerlerken buldum kendimi. Sizi bilmem ama bence alçak gönüllülük yaş ile beraber gelir. Küçük bir çocukken, bütün önerileri alıyorsunuz ve buna inanmaya başlıyorsunuz. Mantıklı düşünme yaş ilerledikçe gelişen bir şeydir. Herkes benim için her şeyi yaptı ve ben bu yüzden asla sorumluluğun temellerini öğrenemedim. Bu yüzden, 18 yaşıma kadar gerçek dünyada olan herhangi bir yeteneğim yoktu ama bununla beraber milyonlarca dolarım ve istediğim her şeye ulaşabilme gücüm vardı. Bu herkes için oldukça korkutucu bir konsept. 20 yaşımda çok kötü bir karar verdim ve dünyanın sevilen ve tatlı insanından, dalga geçilen ve alay edilip nefret duyulan insanına dönüştüğümü düşünebilirsiniz. Araştırmalara göre sahnede olmak, çeşitli aktiviteler arasında en çok dopamin salgılatan aktivitedir. Yani bu büyük inişler ve çıkışlar, idare edilmesi çok zor zamanlardı. Bence uyuşturucu kullanımı bu iniş ve çıkışlardan dolayı değil ama sahnede eğlendiren kişi olmakla beraber geliyor."

"19 yaşımda çok ağır uyuşturucular kullanmaya başladım ve bütün ilişkilerim tarafından kötü muamele gördüm. Kadınlara karşı dargın, saygısız ve kızgın birine dönüştüm. Beni seven herkesten uzak kalmayı tercih eden biri oldum ve kendi kabuğuma çekilmeyi tercih eden biri oldum. Bunu asla değiştiremeyeceğimi düşündüm. Bu düşüncelerimden uzaklaşmak, bozulan ilişkilerimi düzeltmek ve ilişki alışkanlıklarımı değiştirmek gerçekten yıllarımı aldı. Şanslıyım ki hayatımda beni seven, olağanüstü insanlar ile kutsanmışım. Şimdi ise hayatımın en iyi sezonuna yön veriyorum. “EVLİLİK!!” Çılgın bir yeni sorumluluk. Sabır, güven, kibarlık, bağlılık ve alçak gönüllülük öğreniyorsun ve bütün bunlar seni iyi bir adam yapıyor."

"Eğer bütün şans size karşı olsa bile sadece savaşmaya devam etmeniz lazım. Tanrı sizi seviyor… KİBAR OLUN, CESUR OLUN VE İNSANLARI SEVİN AMA KENDİ STANDARTLARINIZDA DEĞİL TANRININ BİTMEZ TÜKENMEZ SEVGİSİ İLE SEVİN."

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!