Okunma Sayısı: 64
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Maggie Smith, Harry Potter'daki Rolüyle İlgili Açıklama Yaptı


Maggie Smith, Harry Potter'daki Rolüyle İlgili Açıklama Yaptı
Tiyatro ve sinemanın usta oyuncularından Maggie Smith, yıldızı olduğu Harry Potter serisi ve Downton Abbey dizisiyle ile ilgili açıklamada bulundu. Smith, iki yapımda da canlandırdığı karakterlerin rollerini tatmin edici bulmadığını ifade etti.

maggie smith ile ilgili görsel sonucu

Şimdilerde 84 yaşında olan ve son olarak Downton Abbey filminde Violet Crawley rolünü devam ettiren usta oyuncu Maggie Smith, Downton Abbey'deki Violet ve Harry Potter'daki Minerva McGonagall karakterlerini canlandırmanın tatmin edici olmadığından bahsetti. ES Magazine'e konuşan Smith, "Hafif komedilerden kurtulmak yıllarımı aldı. Harry Potter serisinde ve Downton Abbey'de yer aldığım için minnettarım, ama roller tatmin edici olarak tanımladıklarımızdan değildi. Bu yapımlarda gerçekten oyunculuk yaptığımı hissetmedim."

Oyuncu, serinin ilk filmi olan Harry Potter ve Felsefe Taşı'ndan itibaren son film Harry Potter ve Ölüm Yadigârları Bölüm 2'ye kadar sihirli evrende yer almıştı. Downton Abbey'de ise 2010 yılından 2015 yılına rol almadığı bölüm bulunmuyordu. Maggie Smith şimdilerde tek oyuncusu olduğu A German Life isimli tiyatro oyununda yer alıyor.

Kaynak

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!