Okunma Sayısı: 32
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Yeni James Dean Filmleri Geliyor


Yeni James Dean Filmleri Geliyor

Ölümünden 64 yıl sonra CGI (Bilgisayar üretimli imgeleme) tekniği ile çekimleri kasım ayında başlayacak Finding Jack filminde rol alacağı ilan edilen James Dean için yeni projelerin önü açıldı. Worldwide XR şirketi aktörün ailesiyle uzun vadeli bir anlaşmaya vardıklarını açıkladı.


Oyuncunun görüntü haklarını satın alan Worldwide XR, aktörün ailesiyle yeni bir anlaşmaya imza attıklarını açıkladı. Buna göre Hollywood’un efsane oyuncusu sadece tek bir film için ekranlara dönüş yapmıyor.

James Dean'in 1955 yapımı Asi Gençlik (Rebel Without a Cause) filminden bir fotoğraf

1955'te vefat eden James Dean'in dijital versiyonu birçok filmde rol alacak. Worldwide XR'ın CEO'su Travis Cloyd "Son derece dikkatli çalışacağız. James Dean'e yakışacak filmler seçilecek. Oyunculuk açısından da en iyisini yapacağız. Belki de James Dean, hayattayken alamadığı Oscar'a kavuşacak."

Kasım 2019'da, James Dean'in özel efektler yardımı ile oluşturulan çok gerçekçi bir kopyasının yer alacağı Vietnam Savaşı’na odaklanacak Finding Jack filmi için anlaşma yapıldığı açıklanmıştı. Çekimlerine Kasım 2020'de başlanacak; yönetmen/yapımcı ikili Anton Ernst ve Taki Golykh’in çekeceği filmde, Dean'in geçmişteki film ve fotoğraf çekimlerinden yararlanılarak aktörün vücudunun oluşturulacağı, seslendirmenin ise başka bir oyuncu tarafından yapılacağı duyurulmuştu.

Kaynak

 

 

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!