Okunma Sayısı: 40
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Game of Thrones Spin-off‘u House of the Dragon Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı


Game of Thrones Spin-off‘u House of the Dragon Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı
Targaryen ailesine odaklanacak Game of Thrones spin-off‘u House of the Dragon’un ana karakterleri hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.

HBO’dan ilk sezon için resmi onayı alan ilk Game of Thrones spin-off‘u olan House of the Dragon için hazırlıkların başlaması ile birlikte dizi ile ilgili yeni detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Son olarak da dizinin ana karakterleri için hazırlanan oyuncu ilanları ortaya çıktı. Bu ilanlar, dizinin üç ana karakterinin Aegon, Visenya ve Rhaenys Targaryen olacağını doğrularken, Buz ve Ateşin Şarkısı kitaplarından tanıdığımız bu karakterlerin dizi uyarlamasında ne şekilde karşımıza çıkacağını gözler önüne serdi.

targaryen ile ilgili görsel sonucu"

Colony dizisinin yaratıcısı olan, aynı zamanda Rampage ve Hercules filmlerinin senaristleri arasında yer alan Ryan J. Condal‘ın George R.R. Martin ile birlikte hazırladığı House of the Dragon, Game of Thrones’ta anlatılan olayların 300 yıl öncesinde geçecek ve Targaryen ailesine odaklanacak.

Oyuncu seçimleri öncesi yayınlanan ilanda yer alan bilgilere göre House of the Dragon’un üç ana karakterinin temel özellikleri şöyle olacak:

Aegon Targaryen: 20’li yaşlarda beyaz erkek. Kız kardeşi olan Visenya Rhaenys ile evli. İçine kapanık, sessiz ve muhafazakâr. Kendisine karşı çıkanlara karşı sert. Ejderha Balerion’a biniyor.

Visenya Targaryen: 20’li yaşlarda beyaz kadın. Aegon Targaryen’ın ablası ve eşi. Şehvetli, haşin, ciddi ve affı olmayan bir kadın. Ejderha Vhagar’a biniyor.

Rhaenys Targaryen: 20’li yaşlarda beyaz kadın. Aegon ve Visenya’nın küçük kardeşi ve Aegon’un eşi. İyi kalpli, zarif, şakacı, meraklı ve fevri. Sürekli hayallere dalan haylaz bir karakter. Ejderha Meraxes’e biniyor.

Kaynak

 

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!