Okunma Sayısı: 54
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Hearthstone: Yaklaşan Oyun İçi Denge Değişiklikleri


Hearthstone: Yaklaşan Oyun İçi Denge Değişiklikleri
Hearthstone'un yapımcı şirketi Blizzard Entertainment, şubat ayında aktif hale gelecek olan 10.2 yamasında yapacağı oyun içi denge değişikliklerini duyurdu. İşte o kartlar:

Bonemare - Artık 8 mana istiyor. (7'den yükseltildi)Bonemare gerek Arena modunda gerekse Dereceli oyun modunda oldukça güçlü bir karttı. Board'da yarattığı direkt etki ile bütün tempo destelerinin vazgeçilmez kartı olan Bonemare, 1 mana daha artırıldı. Böylelikle rakibiniz bir tur daha olası bir Bonemare'e karşı kendini hazırlayabilecek.

Corridor Creeper - Artık 2 Saldırı Gücüne Sahip (5'ten düşürüldü.)Yine Bonemare gibi oyunun her modunda çok güçlü bir kart olan Corridor Creeper, hem agresif desteler, hem de kontrol ve tempo destelerinde kendine bir yer bulmuştu. İstediği mananın azalma mekaniğinden dolayı oyunu bir anda değiştiren bu kart da gelecek değişikliklerden nasibini aldı.

Patches the Pirate (Artık ''Charge'' özelliğine sahip değil.)Blizzard, Patches the Pirate'ın yakında Standart oyun modundan kalkacak olmasına rağmen bu karta da değişikliğe gitti. Değişikliğin sebebi ise her class'ta oynanabilen bu kartın, oyunun diğer modlarına vereceği zarar. Önümüzdeki zamanlarda oyuna yeni kartlar eklemek isteyen Blizzard'ın dizayn kapasitesini daraltan kart da gözle görülür bir şekilde güçsüzleşti.

Raza the Chained - (Kartın size sağladığı oyun boyu süren efekt, 0 manadan 1'e yükseltildi.)Şu anki metanın en güçlülerinden biri olan ''Highlander Priest'' destesinin kombo parçası Raza the Chained de dengelenen diğer bir kart. Dengeleme sebebi ise Patches the Pirate ile aynı. Standart modundan yakın bir zamanda kalkacak olan Raza'nın diğer modlardaki etkisi üzerine olan endişeler kartta böyle bir değişikliğe gidilmesine sebep oldu.
Bahsedilen güncelleme 10.2 geldiğinde, 2 haftalık bir süre için oyuncular dengeleme bazında değişen kartları disenchantlayıp kartın istediği tam dust değerini (Legendary: 1600, Epic: 800, Rare: 100, Common: 40) geri alabilecek. Sizin bu dengelemeler hakkındaki düşünceleriniz neler? Bu değişiklikler oyun metasını nasıl etkileyecek? Bekleyip her birlikte göreceğiz.

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!