Okunma Sayısı: 6
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Facebook ve Twitch Arasında Soğuk Savaş


Facebook ve Twitch Arasında Soğuk Savaş

Gün geçmiyor ki Facebook yine talep gören bir içeriği kendine uyarlamasın. Facebook bir kaç gün önce yaptığı açıklamayla Twitch'e rakip olacak bir program üzerinde çalıştığını bildirdi.

Gün geçmiyor ki Facebook yine talep gören bir içeriği kendine uyarlamasın. Facebook birkaç gün önce yaptığı açıklamayla Twitch'e rakip olacak bir program üzerinde çalıştığını bildirdi. Bu program ile oyuncular Facebook'ta topluluk kurabilecek ve canlı yayın yapabilecekler. Ayrıca oyuncular için ödeme de yapılabilecek. Böylece Twitch'e rakip olabileceğini düşünen Facebook şimdiden popüler yayıncı ve içerik üreticilerini programa dahil etmeye çalışıyor.Son zamanlarda kullanıcıların Facebook'ta geçirdiği vakitte ciddi bir azalma olduğunu biliyoruz. Facebook'un en büyük hatası diğer sosyal medya uygulamalarında gördüğü başarılı içerikleri kendine uyarlayarak merkez mecra olacağını düşünmesi. Bizim bu konudaki düşüncemiz herkesin kendi çizgisinden gitmesi. Sen Facebook'sun, Twitch olmaya çalışma. Twitch'in kendine has bir kültürü var. Biz aktif Twitch kullanıcıları olarak bunun farkındayız ve bu kültürün bozulmasını istemiyoruz.

Sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz neler? Facebook sizce yeni programıyla başarılı olabilecek mi? Veya siz Facebook üzerinden bir canlı yayını takip eder miydiniz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.
Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!