Okunma Sayısı: 30
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Hi-Rez Studios Mobil Platforma "Paladins Strike" İle Sonunda Dönüş Yaptı.


Hi-Rez Studios Mobil Platforma "Paladins Strike" İle Sonunda Dönüş Yaptı.

Telefondaki oyunlardan sıkıldınız mı? Eveet! dediğinizi duyar gibiyiz, o yüzden sıkı durun size bir haberimiz var. Hi-Rez Studios'un

Telefondaki oyunlardan sıkıldınız mı? Eveet! dediğinizi duyar gibiyiz, o yüzden sıkı durun size bir haberimiz var. Hi-Rez Studios'un ünlü oyunu Paladins Mobil platformlara sonunda geldi.SMITE oyununun geliştiricisi Hi-Rez Studios, yeni mobil oyunları Paladins Strike ile mobil platforma dönüş yaptı. Oyun 5v5 gerçek zamanlı aksiyonu MOBA tarzıyla bizlere yaşatıyor. Merakla beklenen oyunun ne zaman çıkacağı merakla bekleniyordu ve sonunda Paladins Strike, Android ve IOS için yayınlandı.Oyun Hi-Rez Studios’un PC platformundaki takım bazlı FPS oyunu Paladins evrenini temel alıyor. Heroların görünüşleri PC ve Play Station'dan biraz farklı olsa da özellikleri hemen hemen aynı. Paladins Steam’de erken erişim  oyunu olması ve hala beta'da olmasına rağmen en çok oynanan oyunlardan biri. Hi-Rez studios sonunda Paladins hayranlarına beklediklerini vererek oyunu AppStore ve Google Play Store'da yayınlandı. 

Hi-Rez Studios’un bu yıl daha önce de Smite Rivals adında Clash Royale benzeri bir oyunu duyurmuştu. Ancak geliştiricinin bu oyunun geliştirilmesi için daha fazla zamana ihtiyacı olduğuna karar verdikten sonra rafa kaldırmıştı. Fakat Paladins: Strike ile mobil platforma hızlı bir dönüş yaptı.


Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!