Okunma Sayısı: 38
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Sony Tarihin En İyi E3 Sunumunu Yapabilir


Sony Tarihin En İyi E3 Sunumunu Yapabilir
8 Haziran'da başlayacak olan E3'ün, oyun dünyasındaki yerini hepimiz biliyoruz. Merakla beklenen oyunların oynanış videoları veya yeni oyun duyuruları, E3'ü heyecanla beklememizin başta gelen sebepleri.

Her firmadan beklentimiz çok farklı tabii ama bu sene Sony'nin ne yapacağı merak ediliyordu. Çünkü; zaten bundan önceki E3'lerde yeterince oyun duyurdular ve oyunların çoğu henüz çıkmadı. "Yeni oyun duyuracaklar mı?" yoksa "Daha önceden duyurdukları oyunların, oynanış görüntülerini mi sunacaklar?" gibi sorular dolanıp duruyordu etrafta.

Bu sorular dolanırken, geçtiğimiz gün internette bir görsel paylaşıldı ve bu görselin, Sony'nin E3 planlarına ait bir görsel olduğu iddia edildi. Eğer görsel doğruysa, bu sene Sony sadece eski oyunlarla kalmayıp, yine yeni oyunlar duyuracak gibi gözüküyor. Görsele ilk baktığımız ilgimizi çeken ilk şey, Splinter Cell: Apocalypse oluyor. Büyük ihtimalle Ubisoft, kendi sunumunda fragmanını gösterecek ve oynanış görüntüsünü de Sony'de göreceğiz. Kojima'nın, Death Stranding oynayacağını görüyoruz. Bunların dışında, Metal Gear Solid Snake Eater Remake, Shenmue 3, Yakuza 2, Devil May Cry 5 gibi oyunları görüyoruz.

Her şeyi bir kenara bırakırsak, Playstation 2 ve 3 oyunlarının Playstation 4 üzerinden oynanmasıyla ilgili bir trailer izleyeceğimiz yazıyor. Umuyoruz tahmin ettiğimiz şeydir ve geriye uyumluluk Playstation 4'e de sonunda geliyordur.

Eğer yazanlar doğruysa Sony, E3'e gerçekten de damgasını vuracak demektir. Umuyoruz doğrudur.


Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!