Overwatch'ın Yeni Karakteri Haftaya Oynanabilir Olacak

Overwatch'ın Yeni Karakteri Haftaya Oynanabilir Olacak
 • 0
  0
  0
  0
 • Çıkışını 2016 yılının Mayıs ayında gerçekleştiren Overwatch güncellemeler,etkinlikler ve yeni gelen karakterlerle birlikte tazeliğini korumaya devam ediyor. 3 hafta önce tanıtılan yeni karakterimiz ise Wrecking Ball, test sunucularında oynanabilir olan karakter 24 Temmuz'da çıkışını tam anlamıyla gerçekleştirecek. Gelin şimdi yeni karakterimizi yakından tanıyalım.

  Gerçek adı Hammond olan karakterimiz 14 yaşında pilot bir hamster. Horizon Lunar Colony'de bilim insanları, hayvanları Ay'daki adaptasyonlarını değerlendirebilmek için genetik tedaviye tabi tutuyordu. Bu tedaviler hayvanların fiziksel özelliklerinde ve beyin hücrelerinde aşırı büyümeye yol açabiliyordu. Bu hayvanlardan birisi de Hammond.

  Bazı gorillerin bilim insanlarına karşı çıkıp kontrolü ele geçirmesiyle Colony tam bir kaos yerine döndü. Bu esnada goril karakterimiz olan Winston Dünya'ya kaçış için plan yapıyordu. Hammond'da bu fırsatı değerlendirmek istedi ve kendine derme çatma bir kapsül yaptı. Bu kapsülü Winston'un yaptığı gemiye ateşleme sırasında gizlice bağladı. İki araç dünyaya girerken Hammond ayrıldı ve Avustralya'nın Outback adı verilen boş bir arazisine iniş yaptı.

  Hammond kendine olağanüstü bir mech tasarladı. Bu mech ile birlikte yarışmalara katıldı. Wrecking Ball olarak bilinen bu yarışmacı Junkerlar arasında hızla yükseldi. Ancak kendini asla bir Junker olarak göremeyen Hammond bu tehlikeli yerden göç edecekti.

  Hikayesi bu şekilde olan karakterimiz oyun içinde 600 cana sahip bir tank. Yetenekleri ise şu şekilde;

  • Ana silahı Quad Cannons adı verilen bir otomatik saldırı silahı.
  • Roll özelliği ile bir top haline dönüşür ve maksimum hıza çıkar.
  • Adaptive Shield özelliği ile birlikte kendine 100 shield verebiliyor. 7 metre çapındaki her bir düşman içinse 100 shield daha alıyor
  • Grappling Claw özelliği ise sağ tık ile birlikte kancasını açarak etrafa tutunuyor.
  • Ultimate özelliğine gelecek olursak, etrafa 15 tane mayın atıyor. Her bir mayın 130 hasar veriyor.

  Karakterin Origin Story videosuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


  Yorumlar (0)

  Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

  Yorum Bırakın

  Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.