Okunma Sayısı: 77
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Avatar: Pandora Uprising, Ubisoft'un Yeni Büyük Projesi Olabilir


Avatar: Pandora Uprising, Ubisoft'un Yeni Büyük Projesi Olabilir
20th Century Fox Film Şirketi yakın bir zamanda "Avatar: Pandora Uprising" adında bir ismin telif haklarını almak için başvuruda bulundu.

Patent şirketinin 9 (Bilgisayar oyunları diski; bilgisayar oyunları, yazılım adı, oyun yazılımları, video oyunu yazılımları vb) ve 41 (Çevrim-içi oyun sağlayıcılığı, internet aracılığı ile video oyunu formunda dijital servis sağlayıcılığı) kategorilerinde yapılan başvuru 2017'nin Şubat ayında Fox Interactive ve Ubisoft Lightstorm Entertainment'in iş birliği ile yeni bir oyun geliştirildiği duyurusunun meyvesi gibi duruyor.Bir kısmınızın da hatırlayabileceği üzere 2009'da çıkışını yapan filminden birkaç hafta önce de Ubisoft'un yapmış olduğu James Cameron's Avatar The Game de piyasaya sürülmüştü. Tek oyunculu biri oyun olmasına rağmen bir MMORPG oyunlara benzer görev ve dizayn mekaniklerine sahip olan oyun, yeni projeye de bir esin kaynağı olabilir.  Çevrimiçi oyunlar kategorisinde teliflenen oyundan Destiny, The Division veya Anthem'da görmeye alışkın olduğumuz türden bir oynanış ve dizayn prensipleri bekleyebiliriz.

James Cameron 2009'da vizyona girmiş Avatar filmi için 4 adet devam filmi üzerinde çalıştığını duyurmuştu ve Avatar 2 şu anda 18 Aralık 2020 vizyon tarihine sahip. Fox ve Ubisoft'un Avatar evreninde geçen bir oyun üzerinde çalıştıklarını duyurduğu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=68&v=RIH9CAco_F8

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!