Okunma Sayısı: 19
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Mysterio, Spider-Man'in Düşmanı Değilmiş!


Mysterio, Spider-Man'in Düşmanı Değilmiş!

Dün Brezilya'da yapılan Comic Con Experience kısaca CCXP etkinliğinin detayları gelmeye başladı. Etkinlikte en dikkat çekici kısım yeni Spider-Man filminin tanıtımıydı.

Dün Brezilya'da yapılan Comic Con Experience kısaca CCXP etkinliğinin detayları gelmeye başladı. Etkinlikte en dikkat çekici kısım yeni Spider-Man filminin tanıtımıydı. Aldığımız bilgilere göre etkinlikte filmin fragmanı gösterildi. Daha fazlası filmin oyuncuları ve ekibi film hakkında açıklamalar yaptı. Bu açıklamalardan en dikkat çekeni Jake Gyllenhaal'ın Mysterio hakkında yaptıklarıydı. Hadi gelin detaylara inelim.

Etkinlikte Omelete, Gyllenhaal'a oynadığı karakterin kostümünü sorunca, ünlü aktör "Yanıyor." diyerek yanıtladı. Tom Holland'sa "Bazen ışıklar doğru şekilde yanmaz, disko ışıklarına dönerler" diye ekledi. Gyllenhaal "Işıkların bazen farklı renklere bir gün oldu ve ışıkları göremedim." dedi ve kostüm için "Çok havalı. Kostüm hakkında en havalı şey ise içinde birçok güzel gizem barındırması." diyerek devam etti.İçeriden gelen bilgilere göre ise Marvel Çizgi Romanı okuyucuları hayal kırıklığına uğramayacak. Çünkü Mysterio kostümü bir başlığa sahip. Ama fanları asıl heyecanlandıracak bilgi Mysterio'nun filmdeki rolünün ne olacağı. Bu konuda da yorum yapan ve konuşan Jake Gyllenhaal şunları söyledi:"Dünyayı tehdit eden varlıklar var, Elemental yaratıklar. Ve Mysterio onları bilen ve dünyayı onlardan korumak isteyen biri. Nick Fury ona gelmesini ve yardım etmesini rica ediyor. Çünkü Mysterio onları gerçekten anlayan tek kişi. Sonra o mahallenin dostu Spider-Man ile takım oluyor ve Mysterio onu mahallenin dostu Spider-Man olmaktan daha fazlası olmak için zorluyor."

Ayrıca Gyllenhaal'ın yaptığı açıklamalar filmin isminin neden Far From Home yani Evden Uzakta olduğunu anlamamıza yardımcı oluyor.
Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!