Okunma Sayısı: 22
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

DC'nin Yeni Silahı: New Gods Filmi


DC'nin Yeni Silahı: New Gods Filmi
2017'deki Justice League başarısızlığından sonra DC yeni fikirler üretmeye başladı. Hatta bu fikirlerden bazıları şu an çekim aşamasında. Bazıları ise fikir aşamasında. Fikir aşamasında olan ama çekimi kesinleşen filmlerden biri ise geçtiğimiz aylarda duyduğumuz New Gods yani Yeni Tanrılar filmi.

Jack Kirby'nin çizgi romanında uyarlanacak filmi A Wrinkle In Time filminden tanıdığımız Ava DuVernay yönetecek. Filmin yönetmeni DuVernay kendi twitter hesabından karakterleri tanıtan bir fotoğraf da paylaştı.

https://twitter.com/ava/status/1075992178944442368?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1075992178944442368&ref_url=https%3A%2F%2Fscreenrant.com%2Fnew-gods-movie-ava-duvernay-dc-comic%2F

Filmin hikayesi cenneti temsil eden New Genesis ve cehennemi temsil eden Apokalips adlı iki gezegende yaşayan tanrıların savaşını anlatıyor. New Genesis'de yer alan ve resimde bulunan karakterler; lider Highfather, onun çocukları Lightray, Orion and Mister Miracle, Miracle'in karısı Big Barda ve Highfather’ın danışmanı Metron.

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!