Okunma Sayısı: 49
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Eski Blizzard Çalışanları Bir Marvel Oyunu Duyurdu


Eski Blizzard Çalışanları Bir Marvel Oyunu Duyurdu
Yaklaşık 8 ay önce Blizzard'dan ayrılıp "Second Dinner" adındaki bir stüdyo kuran 5 kişilik geliştirme ekibi NetEase adındaki Çin bazlı bir teknoloji şirketinden aldığı 30 Milyon dolarlık yatırımı takiben bir Marvel oyunu üzerinde çalışmakta olduklarını duyurdu.

Şu anda stüdyonun iş ilanlarında tam zamanlı "Teknik sanatçı" ve "Sunucu mühendisliği" gibi iş tanımlarının olduğunu göz önünde bulundurursak henüz oyunun erken bir aşamada olduğunu söyleyebiliriz. Hangi Marvel lisansları ile çalıştıkları hakkında bir bilgi verilmese de Marvel Games'den Jay Ong "Second Dinner'da bir araya gelen takım, gelmiş geçmiş en iyi oyunların bazılarının üzerinde çalıştı ve şu anda da Marvel Games ile iş birliği halinde Marvel evreninde geçen bir oyun üzerinde çalışıyorlar... Harika olacak!" şeklinde bir açıklama yaptı."Yaklaşık 6 aydır oyun üzerinde çalışıyoruz, şu anda oynanabilir bir prototipe sahibiz ve son derece harika! Fakat biraz uzun bir zaman alacağından şüpheleniyoruz."  diyen Second Dinner CEO'su Hamilton Chu bizleri de biraz meraklandırdı.

Stüdyonun küçük boyutu ve ekibin Hearthstone üzerindeki 10 senelik deneyimlerini değerlendirdiğimizde mobil veya PC odaklı küçük çaplı bir oyun görmeyi bekleyebileceğimizi düşünebiliriz.

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!