Okunma Sayısı: 184
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Black Widow Filmi 18 Yaş Üstü Olabilir


Black Widow Filmi 18 Yaş Üstü Olabilir
Görünüşe bakılırsa Logan ve Deadpool gibi +18 çizgi roman filmlerinin de başarı yakalayabileceğini gözlemleyen bir aile markası olan Disney, kendi Marvel evrenine ait ilk yetişkin filmini yapmak istiyor.

Henüz resmi bir kaynaktan doğrulama gelmemiş olsa da bir Black Widow filminin yapılacağına dair dedikodular uzun zamandır dolaşmaktaydı ve hatta güvenilir kaynaklar filmin yakın zamanda çekimlere başlayacağını da işaret etmekte, henüz filmin Marvel tarafından resmi olarak tanıtılmaması konusundaki en olası tahminimiz ise Avengers Endgame sonrasında Marvel evrenine çok büyük değişikliler yaşanacağı ve henüz Kevin Feige'nin 4. Evre Marvel filmlerini tanıtmak istemiyor oluşu yönünde.

Jac Shaeffer'ın senaryosunu yazdığı ve Cate Shortland'ın yöneteceği filmin parçaları yerine oturmaya başlamış gibi duruyor, en yeni dedikodular ise Marvel'ın 18 yaş üstü bir film yapmak istediği yönünde. Son birkaç aydır konuşulanlar arasında olan bu konu bu sefer de bir Hollywood dedikodu sitesi tarafından gündeme getirildi, daha önce Chris McQuarrie'in yönettiği ve Tom Cruise'un baş rol oynadığı Green Lantern Corps filmi konusunda da haklı çıkmayı başaran Crazy Days & Nights'ın güvenilir bir geçmişi olabileceğini düşünmek mümkün.İzleyici kitlesinin ilk kez Avengers Age of Utron sırasında karşılaştıkları flashback sahneleri ile geçmişi konusunda meraklandığı karakter Black Widow, Iron Man 2'deki katılımından bu yana MCU'nun en eski karakterlerinden biri olmasına rağmen henüz kendi solo filmine sahip değil. Bir Rus ajanı olarak eğitim gören Natasha Romanoff'un karanlık ve kanlı bir geçmişe sahip olduğu bu zamana kadar izlediğimiz Marvel filmlerinde tekrar tekrar gündeme gelen konulardan birisi oldu bu sebeple casusluk/espiyenaj tipli, 2018'de gösterime giren Red Sparrow filmine benzer bir yapıt, MCU filmlerine yeni bir soluk katacaktır. Ek olarak yakın zamanda Fox'un film bölümü satın alıp dolayısıyla Deadpool'un da isim haklarına sahip olacak Disney, +18 bir film denemesi ile MCU izleyicilerinin Deadpool'a hazır olup olmadığını da test edecektir.

Henüz resmi bir doğrulama olmasa da Black Widow filminin Şubat ayının sonlarında çekimlere başlayıp 2020'de gösterime girmesi bekleniyor.

Kaynak: 1

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!