Okunma Sayısı: 66
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Funko'nun Animasyon Filminde Marvel Ve DC'yi Bir Arada Göreceğiz


Funko'nun Animasyon Filminde Marvel Ve DC'yi Bir Arada Göreceğiz
Global bir sükse haline gelmiş oyuncak serisi Funko, sinema perdesinde gözükmeye hazırlanıyor olabilir ve gerçekleşmesi takdirinde ise ilk kez Marvel ve DC'yi sinematik bir formatta bir arada görme şansı yakalayabileceğiz.

Haberler, bir endüstri gazisi olan Daniel Richtman'dan geliyor. Özellikle geçtiğimiz yılın Aralık ayından itibaren sızdırdığı bilgiler ile sosyal medyanın gündemine oturmayı başaran Richtman, bu sefer de Warner Bros stüdyosunun, çok sevilen baloncuk kafalı oyuncak figürleri Funko Pop'larını içeren bir film peşinde olduğunu sızdırdı.

https://twitter.com/DanielRPK/status/1089359872557281280?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1089359872557281280&ref_url=https%3A%2F%2Fscreenrant.com%2Ffunko-movie-marvel-dc-crossover%2F

Daha önce Lego markası ile beklenmedik bir başarı elde eden Warner Bros, 8 Şubat'ta vizyona girecek The Lego Movie 2: The Second Part için hazırlıklarını yapmakta fakat bu sırada da farklı oyuncak tiplerini sinema ekranına aktarmak için çalışmalarını devam ettiriyor.

Lego filmlerinin aksine sadece animasyondan ziyade, hem animasyonu hem de gerçek hayatı birleştirmeyi amaçlayan film dedikodulara bakılırsa Hellboy, Darth Vader, My Little Pony, Hello Kitty, Deadpool, Wonder Woman, ve Harley Quinn gibi karakterleri merkezleyerek devasa bir ekip filmi oluşturacak. Funko, E3 2018'in Xbox konferansında yaptığı Gears of War Funko Pop! Oyunu duyurusu ile de markasını sadece oyuncaklardan öte bir noktaya genişletmek istediğinin sinyallerini de vermişti.Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!