Okunma Sayısı: 60
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

The Last of Us Part 2'den Detaylı Bir Karakter Görseli Ortaya Çıktı!


The Last of Us Part 2'den Detaylı Bir Karakter Görseli Ortaya Çıktı!
Bu yıl çıkacağına dair herhangi bir açıklama olmasa da 2019 yılının en fazla beklenen oyunlarından biri olan The Last of Us Part 2'den, en az Clicker'lar kadar korkutucu derecede detaylı bir karakter görseli düştü internete.Görseli düşen karakterin ismi Yara. Karakteri canlandıran Soa Lee'nin yüz hatlarından birebir oluşturulan bu görsel, The Last of Us'ın resmi reddit hesabından paylaşıldı. Görselde ki detayların kalitesi ve gerçekçiliği, The Last of Us Part 2'yi sabırsızlıkla bekleyen insanları tabiri caizse deliye çevirdi. Şu görselde ki kaliteye bakar mısınız, inanılmaz!

The Last of Us Part 2 oyunuyla ilk defa oyuncularla buluşacak olan Yara hakkında bildiğimiz şeyler şu an için kısıtlı elbette. İlk defa 2017 yılında; Paris oyun haftası etkinliğinde yayınlanan sinematik fragmanda gördüğümüz Yara, 16 yaşında ve yine aynı fragmanda ilk defa karşımıza çıkan Lev isimli karakterin kardeşi. Ayrıca, varlığından yine bu fragman ile haberdar olduğumuz Seraphites isimli bir örgütün üyesi. Bahsedilen fragmanı da şuraya iliştirelim hemen;
Şimdilik sadece fragmanlarını izlemekle yetindiğimiz oyunun çıkış tarihinin henüz belli olmadığını haberin başında da belirtmiştik. Oyuncular ve oyun sektörünün içinde ki bazı kaynaklar, oyunun 2019 yılında çıkacağına kesin gözüyle bakıyorlar. Oyunun yapımcılarının çıkış tarihi için yaptıkları açıklama ise sadece ''çok yakında'' oldu.

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!