Okunma Sayısı: 70
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

ininal Espor Arena Bu Hafta Açılıyor!


ininal Espor Arena Bu Hafta Açılıyor!
ininal’ın sponsorluğunda, 42 Maslak AVM’nin ikinci katında bulunan ininal espor arena 22 Haziran Cumartesi günü saat 12:00'da CheckPoint etkinliği ile kapılarını bütün oyunseverlere açıyor.

Etkinlik sorumlusu Burak Yetkin '@Clavinova' ile kısa bir konuşma fırsatı yakaladık ve bu konuşmada önemli noktaları sizlerle de paylaşmak istedik;

“Türkiye de espor'un giderek yaygınlaştığı bir gerçek fakat oyunların turnuvaları düzenleyecekleri ve oyuncuların rahat rahat ekipman deneyip oyunları oynayabildikleri yer pek yok. Bu sorunu çözmek ve çok daha fazla turnuvalar düzenleyip etkinlik yapmak istiyoruz. Bu alan aynı zamanda yayıncılar içinde stüdyo görevi görecek. Onların içerik çıkartmasına da yardımcı olacak.” diyen Burak Yetkin, ininal espor arena'nın güzel bir yer olacağından ve oyuncuların bütün ihtiyaçlarını karşılayacağının altını çizdi.

Ayrıca oyuncuların kendi ekipleriyle gelip turnuvalar düzenleyebileceği veya turnuvalara katılabileceği, oyuncu ekipmanlarını yerinde deneyip satın alabileceği, yeni oyunlar oynayabileceği bir alanında bulunacağından ama alanın maalesef şuan tamamen bitmediğinden, zamanla oyunseverlerin buluşma noktası olacağını söyleyen Burak, ininal espor arena’nın umut vaat ettiği belirtti.  • Enis Kirazoğlu ‘@EnisKirazoglu’ ve

  • Eray Can Özkenar ‘@raedmoss’,

  • Zafer Emre Ürük ‘@zeusidiouss’,

  • Oğuzhan Dalgakıran ‘@JrokezFTW ’nin da katılacağı CheckPoint bütün oyunseverleri yeni evine bekliyor.


Biletleri buraya tıklayarak Biletix'den veya etkinliğe geldiğinizde kapıdan satın alabilirsiniz.

CheckPoint’i sosyal medyadan takip etmek isterseniz; buraya tıklayarak Twitter, buraya tıklayarak da Instagram hesabına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!