Okunma Sayısı: 98
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Yeni Pokemon Animesinde Tasarım Değişikliği!


Yeni Pokemon Animesinde Tasarım Değişikliği!
Pokemon birkaç yıldır yeni bir anime serisi çıkarmakla meşgul durumda. Pokemon The Series: Sun and Moon'un başarılı serüveninden sonra yeni sezon Ekim'de geri dönecek ve diğerlerinden farklı olacak.

Yalnızca gösteri özelliği ile değil yeni mekanların gösterilmesi özelliği ile de farklı bir anime olacak olan seri, her karakterde büyük bir yenilik yapacak. Bu yenilikler bazı favori erkek karakterlerde de olacak.Roket takımı büyük bir değişim geçirecek. Hayranları yeni tanıtımında Jesse ve James'in nasıl görüneceğine dair verilen ipuçlarına göz atabilir.

Twitter üzerinden paylaşılan videoda  Pokemon hayranları Roket Takımı'nın yetenekleri ile göz dolduruyordu. Videoda Sun and Moon'daki gibi abartılı tasarımlar mevcut değil. Pokemon'un tasarımı son animeler ve daha öncekilerin karışımı ile farklı bir estetik elde etmişe benziyor.İzleyiciler tarafından yeni Pokemon animesinde Bewear'ın Rocket Takımı'nın izini sürüp sürmeyeceği de merak konusu haline geldi.

Merak ile bekleyenler için animenin yeni serisi 17 Kasım'da çıkacak. Kahramanlar bir Pokemon ustası olma arayışına devam edecekler ve Galar dahil birçok yere seyahat edecekler.

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!