Okunma Sayısı: 49
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Dead by Daylight: Stranger Things Chapter DLC'si çıktı!


Dead by Daylight: Stranger Things Chapter DLC'si çıktı!
Dead by Daylight arada sırada popüler içerikleri oyuna eklemeyi seviyor. Bu sefer de Stranger Things dünyasında oynayacağımız Dead by Daylight ile karşımızda.

17 Eylül'de çıkış yapan DLC ile Stranger Things alemine dalıyor, Hawkins Ulusal Laboratuvarı'nın altında yer alan yeraltı yerleşkesinde, Nancy Wheeler ve Steve Harrington ile korkunç Demogorgon'dan kaçmaya ve hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Stranger Things Chapter DLC'sinin fiyatı ise 20,50₺.

İlgili haberler : Dead By Daylight’ın Yeni Katili The Ghost Face Tanıtıldı! - Steam Cadılar Bayramı İndirimlerinde Oynanabilecek Oyunlar
Kısaca yeni karakterlere ve avantajlara değinecek olursak:

Demogorgon
Gerilim Dalgalanması; Oyunun atmosferini değiştirip, tüm teknolojik araçları etkiler. Bir Kurban'ı yere düşürmek, menzilin içindeki tüm jeneratörlerin anında patlamasına neden olur.

Acımasız Hapis; Avantaj aktif edildiğinde; ne zaman bir jeneratör tamir edilse, jeneratörün yakınlarındaki tüm pencereleri ve atlama noktalarını kısa bir süre boyunca kullanılamaz hale getirir.

Zihin kıran; Avının gücünü emerek ve onu zayıflatıyor ve kurbanlar jeneratörleri tamir ederken Bitkin durum etkisine sahip oluyorlar.

Nancy Wheeler
Birlikten Kuvvet Doğar; Bir jeneratörü tamir ederken, Katil bir Kurban'ı yere düşürürse bütün Kurbanların ve Katil'in haresini kısa bir süre için görürsün.

Kafayı Bozmuş; Sağlıklıyken normalden daha hızlı yürürsün.

İçindeki Güç; Avantajı etkin olduğunda, yaralıyken bir dolabın içine girdiğin zaman kendini iyileştirebilirsin.

Steve Harrington
Bakıcı; Kancadan kurtardığın Kurban kısa bir süre için çizik veya kanlı iz bırakmaz. Ayrıca senin haren Katil tarafından, Katil'in haresiyse senin tarafından kısa süreliğine görülür.

Yoldaşlık; Kancada debelenirken bir Kurban kancanın menzilinin içine girerse Debelenme Evresi sayacı kısa süreliğine durur.

Sık Dişini; Bu avantajı etkinleştirmek için bir Kurban'ı iyileştir. Avantaj etkinleştiğinde ise  Dehşet Alanı dışındayken, kendini bir kancadan kurtarmak veya bir başkasının seni kancadan kurtarması kendini iyileştirmene sebep olur.

Dead by Daylight her seferinde iyi işler yapmayı beceriyor, bu seferki de muhteşem olmuş.

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!