Okunma Sayısı: 12
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Bu Yıl Yeni Bir Call Of Duty Daha Geliyor


Bu Yıl Yeni Bir Call Of Duty Daha Geliyor
Activision Blizzard, bu yıl kesinlikle yepyeni bir Call of Duty oyunu göreceğimizi doğruladı, ancak hangi stüdyonun elinden çıkacak henüz açıklanmadı. Ancak ilginç bir şekilde şirket bu yılki Call of Duty'nin geçen yılki Modern Warfare gibi satmayacağını düşündüklerini söyledi. Platformlarla ilgili hiçbir ayrıntı paylaşılmadı ve bu da PS5 ve Xbox Series X'te bulunup bulunmayacağını merak etmemizi sağladı.

İlgili haberler : 2019’un En Çok Satan Oyunları - İşte 2019’un En İyileri, Karşınızda Kazananlar! - PS5 ve Xbox Series X Corono Virüsü Yüzünden Ertelenebilir!

Bu hafta Activision Blizzard, Modern Warfare'in başarısı hakkında biraz konuştu ve 2018'in Call of Duty: Black Ops 4'teki "çift haneli yüzde" artışını kutladı. Activision Blizzard, Modern Warfare'in başarısı hakkında belirli rakamlar sunmasa da yeni bir oyunun aynı performansı göstermeyeceğini düşündüklerini dile getirdi.Aralık 2019'da Activision Blizzard, Modern Warfare'in dünya çapında 1 milyar dolar gelir elde ettiğini, oyuncuların çok oyunculu oyunlarda 500 milyon saatten fazla zaman harcadığını ve yaklaşık 300 milyon maç oynadığını duyurmuştu. Modern Warfare ayrıca Aralık ayında ABD'de en çok satan oyun ve 2019'da ABD'de en çok satan oyun oldu. Black Ops 4, on yılın ABD'deki en çok satan oyunu olarak dokuzuncu sırada yer almıştı.

Modern Warfare'in ilk sezonu uzatıldı ve 11 Şubat'ta sona erecek. Geliştirici Infinity Ward, bu uzatmanın tek seferlik bir şey olduğu ve iddia edilen uzantmanın yeni etkinlikler ve ödüller için yapıldığını söyledi. Modern Warfare Sezon 2 önümüzdeki hafta çifte XP etkinliği ile başlayacak gibi gözüküyor.

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!