Okunma Sayısı: 25
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Fallout 76 Wastelanders Güncellemesinden Üzücü Haber!


Fallout 76 Wastelanders Güncellemesinden Üzücü Haber!
Bethesda, hepimizin hayatını etkileyen koronavirüs salgını nedeniyle evden çalışıyor. Bu yüzden Fallout 76 Wastelanders'ın son testlerini yavaşlattı. Bethesda Fallout 76 Wastelanders güncellemesinin bir hafta gecikeceğini duyurdu.

Bethesda, Twitter'da diğer birçok stüdyoda olduğu gibi, virüsün yayılmasını önlemek için şu an için evden çalıştıklarını dile getirdi. Oyun şu an normal olarak çalışmaya devam ediyor, ancak güncelleme ile gelecek değişikliklerin uygun son testlerini yapamadıkları için güncelleme 7 Nisan'dan 14 Nisan'a ertelendi.

İlgili haberler : Mount&Blade 2: Bannerlord’dan Sevindirici Haber - Bir Tatlı Oyun: Children Of Morta - Evde Sıkıldığınızda İzleyebileceğiniz 5 Anime

https://twitter.com/BethesdaStudios/status/1243176014106316801?s=20

Wastelanders güncellemesi çok büyük olacak. Oyuna insan NPC'leri ve görevler ekleyecek, orijinal ana görevi yenileyecek, yeni gruplar ve yerler getirecek, romantizm seçenekleriyle benzersiz arkadaşlar gelecek, Fallout 3 tarzı bir diyalog sistemi dahil edilecek ve daha fazlasını yapacaklar. Genel olarak, güncelleme çok oyunculu odaklı Fallout 76'yı geleneksel, tek oyunculu Fallout oyununa benzetecek!

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!