Okunma Sayısı: 15
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

The CW Batwoman Hayranlarına Sürpriz Yaptı


The CW Batwoman Hayranlarına Sürpriz Yaptı

The CW's Batwoman hayranlarına Pazar gecesi gelecek haftanın bölüm olan "A Secret Kept From All the Rest" ön izlemesinde büyük bir sürpriz yaptı.

The CW's Batwoman hayranlarına Pazar gecesi gelecek haftanın bölüm olan "A Secret Kept From All the Rest" ön izlemesinde büyük bir sürpriz yaptı. İkonik ve dehşet verici kötü adam Hush'un Gotham'a geldiğini açıkladı.

Batwoman hayranlarıın sezonun başından beri Tommy Elliot'un görmek en büyük isteklerindendi. Önümüzdeki bölüm için yayınlanan yeni fotoğraflarda ürpertici, sargılı kötü adam görünüyor. Hush'un iki fotoğrafını yayınladı. Birincisi bandajlı yüzünün bir çekimi, ikincisi ise silahlarını kullandığı bir resim.Çizgi romanlarda, Dr. Thomas "Tommy" Elliot, Bruce Wayne'in ebeveynlerinin öldürülmesinin ardından ailesinin servetini devraldıktan sonra Tommy'nin kendi ebeveynlerini öldürme ve servetlerini kazanma çabaları başarısız olan çocukluk arkadaşıydı Bruce Wayne'in.Hush'ın kişiliğini ise çocukluk arkadaşı Bruce'un Batman olduğunu keşfettikten sonra büründü ve Batman'i devirmek için yola çıktı.

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!