Okunma Sayısı: 79
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Marvel What If…? Senaryoları #1


Marvel What If…? Senaryoları #1
Çizgi roman evreni ucu bucağı olmayan bir yer. Paralele evrenler, zamanda yolculuk, kıyametler vs. derken oldukça karmaşık bir yer. Marvel ise sinematik evrende bu hikayelerin oldukça küçük bir kısmını ele alıyor. Oldukça küçük. Tıpkı buz dağının görünen ve görünmeyen yüzü gibi.

Marvel'in çizgi roman serisi olan What If…?, Marvel’ın alternatif evrenlerini anlatan bir seri. Çizgi roman evreninde bolca romanı olan yapım sinematik evren içinde duyurulmuşken (MCU’nun İlk Animasyon Dizisi Olan What If…? Duyuruldu!) biz de sizlerle çizgi roman evreninde bulunan What If…? hikayelerine ucundan da olsa birazcık bakalım istedik. Çünkü bunlardan bazılarının What If…?'de karşımıza çıkması çok olası. Hepsini bir yazıda anlatamayacağımız için yavaş yavaş sizlerle paylaşacağız. Baktık beğendiniz, hepsini sıra sıra yazarız.

İlgili haberler : Marvel’ın Alternatif Hikayeler Anlatacağı What If…? Animasyonundan Görseller Sızdı! - MCU’nun İlk Animasyon Dizisi Olan What If…? Duyuruldu!

1. What if...? Profesör X ve Magneto, X-Men'i birlikte kursalardı?2. What if...? Venom, Deadpool'u kontrol etseydi?3. What if...? Peter Parker, Punisher olsaydı?4. What if...? Avengers, Galactus ile savaşsaydı?5. What if...? Captain America II. Dünya Savaşı sırasında kaybolmasaydı?6. What if...? May Teyze, Ben Amca yerine ölseydi?7. What if...? Venom, Punisher'ı ele geçirseydi?8. What if...? Captain America distopik bir Amerika'da uyansaydı?9. What if...? Gwen Stacy yaşasaydı?10. What if...? Thor, Asgard tahtını devralsaydı?11. What if...? Punisher, Captain America olsaydı?12. What if...? Scarlet Witch, "Artık Mutant Yok" yerine "Daha Fazla Güç Yok" deseydi?13. What if...? Iron Man, Civil War'i kaybetseydi?14. What if...? Captain America, II. Dünya Savaşı'nda bir süper asker ordusuna öncülük etseydi?15. What if...? Spider-Man Black Cat ile evlenseydi?Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!