Okunma Sayısı: 44
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Sizi Alıp Grove Street'e Götürecek 10 Radio Los Santos Şarkısı


Sizi Alıp Grove Street'e Götürecek 10 Radio Los Santos Şarkısı
“GTA: San Andreas” gerek eski Los Angeles/California Hip-Hop döneminin hikayesini anlatması gerek dönemin şarkılarıyla 2002'de oyuncularda büyük bağımlılık yapmış bir açık dünya oyunu olmasıyla bilinir. Biz de Arabaya binip radyoyu açtığınızda karşınıza çıkan Radio Los Santos'un en hit şarkılarını sizin için derledik. İyi dinlemeler.

1. 2pac feat Pogo - I Don't Give a F*ck (1991)
California Hip-Hop döneminin efsanevi rapperlarından 2pac'a ait olan bu şarkı Compton Sokaklarında Low Ryder arabamızla gezerken bize çoğu zaman eşlik etmiştir.

2Ice Cube - “It Was a Good Day” (1992)
Aynı Tupac gibi Ice Cube'da unutulmaz Batı Yakası rapperlarından olmasıyla bilinir. Oyunda kankalarımızdan “Big Smoke”un referans edildiği Ice Cube'un “It Was a Good Day” şarkısı listemizin 2. sırasında.

3. Too $hort - “The Ghetto” (1990)
“The Ghetto”, 1990'lı yıllarda Oakland'dan çıkma rapper Too $hort'un The Short Dog's House albümünden çıkma bir şarkıdır. Şarkı kurgusal radyo istasyonu Radio Los Santos'da “Grand Theft Auto: San Andreas” adlı video oyununda yer aldı. Şarkının altyapısı, aynı isimdeki Donny Hathaway şarkısına dayanıyordu. Şarkı, gettodaki yaşam mücadelelerini ve daha başarılı bir yaşam sürmek için gettodan çıkmanın zorluğunu anlatıyordu. Sahil yolunda gezerken bu şarkının radyoda çıkıp bize eşlik ettiği görülmüştür.

4. Ice Cube (feat. Das EFX) - “Check Yo Self (The Message Remix)” (1993)
Yine bir Ice Cube şarkısı Check Yo Self polislerden kurtulmaya çalışırken bizi gaza getiren yegane şarkılardan biri olarak karşımıza çıkar. Şarkı dönemin en popüler şarkılarından biri olmayı başarmıştır.

5. N.W.A - “Alwayz into Somethin'” (1991)
1991'li yılların popüler hip-hop gurubu N.W.A tarafından çıkarılan bu şarkı San Andreas çete savaşlarında sıklıkla dinlediğimiz şarkılardan biri olup çıkmıştır.

6. Cypress Hill - “How I Could Just Kill a Man” (1991)
90'lı yılların en popüler Hip-hop guruplarından biri de hiç tartışmasız Cypress Hill'dir. Bu şarkı da Compton'da gezinirken bizi 90'lar Los Angeles Sokaklarına götüren şarkılardan olmuştur.

 7. Dr. Dre (feat. Snoop Dogg & RBX) - “Fuck wit Dre Day (And Everybody's Celebratin')” (1992)
Dönemin en ünlü rapperlarından Dr. Dre, Snoop Dogg ve RBX düeti olan bu şarkı da arabayla gezerken bizi gazlayan şarkıların başında gelir.

8. Dr. Dre (feat. Snoop Dogg) - “Deep Cover” (1992)
Yine Ice Cube, yine gaz bir şarkı! Şehrin merkezinde araba çatışmalarında bizi fena gaza getiren bu şarkı listemizin 8. sırasında.

9. The D.O.C - “It's Funky Enough” (1989)
10. N.W.A - "Express Yourself" (1988)
Bonus: GTA San Andreas Theme SongYorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!