Okunma Sayısı: 29
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

EA'in E3 2019'daki Tüm Gelişmeleri


EA'in E3 2019'daki Tüm Gelişmeleri
E3 2019 başladı ve etkinlikte ilk sahne alanlardan biri Electronic Arts adıyla tanıdığımız EA oldu. EA Press Conference ismiyle canlı yayınlanan programda firma FIFA20Star Wars Jedi:Fallen OrderBattlefield 5Apex Legends ve The SIMS 4 oyunlarından bahsetti. Biz de sizin için bu oyunlarla ilgili gelişmeleri kısaca derledik.

FIFA20, FIFA Street MODU İLE GELİYOR.
FIFA20 bu sene FIFA Street olarak tanıdığımız VOLTA Football isimli yeni bir oyun modunu duyurdu. Yeni dediğimize bakmayın mod aslında EA'in başka bir oyunu olarak piyasa daha önce sürülmüştü. Ama bu sefer oyun FIFA20'nin içinde bir mod olarak oyunculara sunulacak. VOLTA Football kullanıcılara ne sunuyor dersek, bildiğiniz gibi sokak futbolu oynayacaksınız. Bu modun en önemli özelliklerinden biri ise oyunun kurallarını siz belirleyeceksiniz. Örneğin 3vs3 ve 4vs4 kalecisiz oynayabilirsiniz ya da kaleciyle birlikte 4vs4 ve 5vs5 oynayabilirsiniz. Oyun modu ayrıca size kariyer ve multiplayer seçenekleri sunuyor.

FIFA20 ile birlikte gelen yeni bir diğer özellik ise personalization seçenekleri. Oyunda ilerledikçe size gelen itemlerle birlikte karakterlerinizi özelleştirebileceksiniz.

Oyun 27 Eylül'de tüm platformlarda olacak.

STAR WARS JEDI: FALLEN ORDER İLK GAMEPLAY'İNİ YAYINLADI!
EA, Star Wars Jedi: Fallen Order oyununu daha önce duyurmuş ve bir heyecan yaratmıştı. Ama E3 konferansında oyundan 15 dakikalık bir gameplay göstererek bu beklentileri yıktı. Çünkü oyun klasik bir Star Wars oyunundan öteye gidememiş. Işın kılıcı, güç ve klasik Star Wars ögeleri. Gösterilen 15 dakikalık oynanış videosunda ise Cal Kertis adı karakterin bir kaç Wookie'yi kurtarma görevi gösteriliyor. Oynanış videosunda gösterilenden biri de Rogue One filminde görmüş olduğumuz Saw Gerrera. Karakter filmde canlandıran Forest Whitaker tarafından seslendiriliyor.

Oyun 15 Kasım'da tüm platformlarda olacak.

APEX LEGENDS YENİ BİR KARAKTER VE SİLAH DUYURDU!Etkinlikte gösterilen oyunlardan biri de Apex Legends oldu. Oyun çıktığından bu yana güncelleme yayınlamamasıyla çok eleştiriliyordu. Buna son vermek için mi bilinmez ama üretici Respawn Entertainment Sezon 2 'de oyuna yeni karakter ve silah geleceğini duyurdu.

Oyuna dahil olacak yeni karakter Wattson isimli bir bilim insanı ve usta bir mühendis. Karakter oyunda kalkan yaratabiliyor ve alan kontrolü sağlayabiliyor.

Sezon 2 ile birlikte gelecek yeni silah ise Titanfall 2 oyunundan eklenen L-Star.Aynı zamanda oyun yeni Battle Pass sistemini duyurdu. Buna göre oyuncular 100. seviyeye daha kolay ulaşabilecek ve Battle Pass'ten 4 yeni kostüm kazanabilecekler.

Bakalım Apex bu yeni güncellemeyle PUBG ve Fortnite'i geçebilecek mi?

BATTLEFIELD 5 YENİ İKİ HARİTA VE BÖLÜM 5'İ TANITTI!Battlefield 5 oyuna yeni iki harita ekleneceğini oyunculara müjdeledi. Haritalardan ilki Al Suldan isimli oyundaki "Under No Flag" modunun bir versiyonu. Afrika çöllerinde yer alan harita aynı zamanda hava ve kara araçlarının oynanmasına olanak veriyor. 27 Haziran'da oyuncular Al Suldan isimli harita ile bulaşacak ve Bölüm 4: Defying the Odds'i oynayabilecek.

Diğer yayınlanan harita ise Marita. 1941 Yunanistan İşgali'ni anlatacak harita dar sokaklarda geçiyor. Bundan dolayı kara araçları yer almayacak gibi. Marita Temmuz ayında oyuncularla bulaşacak.
Battlefield 5 ile beklenmeyen ise oyunun 5. Bölümü Pasifik sahnesinin tanıtılması oldu. Yeni bölümle birlikte üreticiler M1 Garand silahının oyuna ekleneceğini de duyurdu.

The SIMS 4 YENİ GENİŞLEME PAKETİ ISLAND LIVING'I DUYURDU!
EA Press Conference'ta duyurduğu yeniliklerden biri de The SIMS 3'te Island Paradise ismiyle yayınlanan ada hayatının The SIMS 4'e de gelecek olmasıydı. Yeni gelecek bu paketle birlikte deniz kızı olabileceksiniz. Island Paradise'daki gibi yüzme ve dalma yeteneğine de sahip olacaksınız ve Jet Ski sürebileceksiniz. Deniz ve ada hayatı oyuna can kurtaranlık ve çevrecilik gibi iki yeni meslekte getirecek. Aynı zamanda The SIMS 4 Sulani isimli yeni bir haritaya da sahip olacak.

PRIDE haftasında olmamız nedeniyle oyuna yeni kıyafetler de eklenecek.

Paket, Mac ve PC'ye 21 Haziranda, Xbox ve Playstation'a ise 16 Temmuzda gelecek.

 

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!