Dc'nin Efsane Çizgi Roman Serisi Planetary Artık Türkçe!

Dc'nin Efsane Çizgi Roman Serisi Planetary Artık Türkçe!
 • 5
  0
  0
  3
 • İlk defa Wildstorm/DC tarafından 1999 yılında, Warren Ellis'in yazdığı, John Cassady'nin çizdiği Planetary artık Türkçe. İthaki'nin Türkçe'ye kazandırdığı bu seri çizgi roman kültürüne bir aşk mektubu tadında. Seriyi okurken, popüler kültürden birçok tanıdık karakter ile karşılacaksınız. Planetary, DC'nin çıkardığı en ilginç ve iyi serilerden birisi.

  "Kışkırtıcı ve bağımlılık yaratan bir seri. Çizgi roman dünyasının en iyilerinden." -Entertainment Weekly

  Efsane Transmetropolitan serisinin yaratıcısı Warren Ellis, Planetary'de modern süper kahraman geleneğini baştan aşağı değiştirerek tüm zamanların en sıradışı çizgi roman hikayelerinden birini anlatıyor.

  Bu cilt, yüz yaşındaki bir adam, Elijah Snow'un, inanılmaz güçlü ve canı sıkkın bir kadın, Jakita Wagner'in ve makinelerle iletişim kurabilen Davulcu'nun maceralarını içeriyor. Süperinsan faaliyetlerini belirlemekle görevli bu gizem arkeolagları diğer evrenlere erişebilen İkinci Dünya Savaşı dönemi süperbilgisayarı, intikamcı bir hayalet ve ölen canavarların olduğu kayıp bir ada gibi bilinmeyen paranormal sırları ve mazileri açığa çıkarıyor.

  (Tanıtım bülteninden)


  Yorumlar (0)

  Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

  Yorum Bırakın

  Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.