Advertisement

Hasta Yatağı ile Tedavi Süreci

Hasta Yatağı ile Tedavi Süreci
 • 0
  0
  0
  0
 • Hasta yatağı sayesinde hastalar yaşamlarını sağlıklı tutabiliyor. Hasta yatakları evrensel olabileceği gibi manuel olarak da çalıştırılabilir. Hastane yataklarının birçok modeli bulunmaktadır. Örneğin hastane yatağındaki insanlar bazen düşme ve kaza riski altında olabilir. Yatakları rahat olan hastalarda üst ülser oluşmaz. Hasta yatakları hastanelerde yaygın olarak kullanılan bir üründür. Sağlık hizmetlerinde, özel hastane ve sağlık merkezlerinde, hastanelerde kullanılabilir. Hastane yatakları evde de kullanılabilir. Hastane yatakları hastaların evde tedavi sürecini hızlandırır.

  Hasta Yatağı Çeşitleri

  Piyasada onlarca hasta yatağı bulunmaktadır. Hasta yatakları farklı fonksiyon ve modellerde mevcuttur. Hasta yatakları da mukavemetlerine göre farklı kategorilere ayrılmaktadır. Hastane yatakları farklı şekillerde tahsis edilmektedir. Hastane yatakları yüksek kalitede yapılmıştır. Motorlu hasta karyolası modelleri daha yüksek güç oranlarına sahip olabilir. Ancak bazı hastane yatakları daha fazla işleve sahip oldukları için daha verimlidir.

  Hastane yatakları ilk olarak elle yapılmıştır. Zamanla, gerektiğinde çeşitli özellikler eklendi. Bu özelliklerle birlikte motor sayısı da artmaktadır. Ayrıca piyasada 5 motorlu hasta yatakları bulunmaktadır. Hasta yatakları kaliteli ve ortopedik olmalıdır. Hasta yatakları uzaktan kumanda ile hareket ettirilebilir. Hasta yatağı kiralama


  Yorumlar (0)

  Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

  Yorum Bırakın

  Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.