Okunma Sayısı: 67
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Emilia Clarke ve Kit Harington'dan Yeni Proje!


Emilia Clarke ve Kit Harington'dan Yeni Proje!
Game of Thrones'un yedinci sezonu son buldu ve hayranlar bir kez daha uzun bir bekleyişe girdi. Son sezonun en çok konuşulan karakterleri sezon finalindeki sahneleriyle Daenerys Targaryen ve Jon Snow oldu. Bu ikiliyi canlandıran Emilia Clarke ve Kit Harington bir reklam filminde tekrar bir araya geldiler.

Game of Thrones'un yedinci sezondaki uyumları nedeniyle oldukça sevilen Daenerys&Jon Snow ikilisi bir reklam filmi için yeniden bir araya geldiler. Dolce&Gabbana'nın yeni parfüm reklamlarında karşımıza çıkan Clarke ve Harington, D&G'nin "The One" kampanyası kapsamında iki farklı ürünün reklamında oynadılar.

Emilia Clarke D&G'nın bu yıl piyasaya sürdüğü "The One Eau de Toilette" ürününü tanıtırken, Harington ise 2008 yılından beridir bir klasik olan "The One for Men" ürünü ile karşımıza çıkıyor.

 

Reklam filmleri Napoli kentinde çekilirken, filmlerin yönetmenliğini İtalyan film yapımcısı Matteo Garrone üstlendi.

İki sıcak ve eğlenceli reklam filmine Game of Thrones hayranları sosyal medyada oldukça olumlu tepki verdi. Görünüşe göre son sezondan sonra oldukça sevilen bu çift ne kadar bir araya gelirse o kadar sevilmeye devam edecek gibi görünüyor. Siz ne dersiniz?
https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=ZKqRjSeSeBY

Kaynak : 1.

 

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!