Okunma Sayısı: 13
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Old Man: Hawkeye Geliyor


Old Man: Hawkeye Geliyor

Marvel, Avengers’ın üyelerinden okçu Hawkeye için yeni bir seriyi piyasa sürmeyi planlıyor. Basında yer alan habere göre serinin yazarlığını Ethan Sacks,

Marvel, Avengers’ın üyelerinden Hawkeye için yeni bir çizgi roman serisini piyasa sürmeyi planlıyor. Basında yer alan habere göre serinin yazarlığını Ethan Sacks, çizerliğini de Marco Checchetto üstlenecek. Seri, günümüzden kırk beş yıl sonrasında ve Old Man: Logan adlı çizgi romandaki olaylardan beş yıl öncesinde geçecek.

Marvel Genel Yayın Yönetmeni Axel Alonso, yeni çıkacak hikayenin oldukça destansı olacağını belirtti. Old Man: Logan çizgi romanında yaşlı ve kör olarak yer alan Clint Barton’un bu yeni hikayesinde, okuyucular Old Man: Logan’ın da geçtiği evren hakkında pek çok bilgiye sahip olabilecekler.

Old Man: Logan hikayesinde Logan’a yol arkadaşı olan Hawkeye’in bu yeni hikayesi, kötü adamların iyileri yenip egemenliklerini ilan ettiği zamanlarda eski kahramanın yaşadıklarını tüm ayrıntılarıyla içerecek. Yazılacak bu yeni hikayede gözlerini kaybedecek olan Hawkeye, kırk beş yıl önce yaşadığı bir travmayla yüzleşecek. Bu yüzleşme eski kahramanı, kahramanlık adına tekrar harekete geçirecek.

Hikayenin ilk sayısının 2018’in Ocak ayında çıkması planlanıyor. Seri aylık olarak 1 yıl boyunca devam edecek.Kaynak: 1
Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!