Okunma Sayısı: 22
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Jennifer Lopez, Oscar İddiaları İçin Gözyaşı Döktü!


Jennifer Lopez, Oscar İddiaları İçin Gözyaşı Döktü!
Jennifer Lopez'in yer aldığı ve Wall Street'deki eski striptiz kulübü çalışanlarının mücadelesini konu alan Hustlers 44. Uluslararası Toronto Film Festivali'nde ilk gösterimini yapmıştı.

İlk gösterim sonrası Jennifer Lopez'in Hustlers performansı ile Oscar'a aday olabileceği iddiaları hızla yayılarak gündeme oturmuştu.

Salı günü bir radyo programına konuk olan oyuncu ve sanatçı Lopez, programcının yönelttiği Oscar iddiaları karşısında gözyaşlarına boğuldu.

Aldığı geri bildirimler sebebi ile çok mutlu olduğunu ifade eden Lopez: "Dün gece yatağa oturdum ve incelemeleri okudum. Aldığım geri bildirimlere inanamadım. Ağlıyordum..." 

"Tüm hayatınız boyunca çok çalışıyorsunuz ve sonra olanları, bir bakıma bu düzeyde, fark eden biri var mı diye merak ediyorsunuz. Küçük bir kızken bir Oscar’a sahip olmak için hayaller kuruyorsunuz. Ne demek istediğimi anlayabiliyor musunuz?"

Oscar adaylığı için birkaç ay uzaklıkta olan Jennifer Lopez şunları da ekledi: “Sadece bir iddia için konuşabilmek bile harika. Ayrıca insanların bunun iyi olduğunu söylüyor olması da.”

 

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!