Okunma Sayısı: 38
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Iron Man Geri Dönüyor!


Iron Man Geri Dönüyor!
Avengers: Endgame sonrası dördüncü evreye geçmek için hazırlanan Marvel, evrenin ilk filmi olacak olan Black Widow ile ilgili paylaşımlar yapmaya başladı. Captain America: Civil War'dan sonrası ile Avengers: Infinıty War öncesi arasında yaşananları konu alacak olan Black Widow'da Robert Downey Jr., Iron Man (Tony Stark) rolünü canlandırmak üzere geri dönecek.

Saturn Ödülleri için yazdığı raporda Iron Man'in geri döneceğini öne süren Deadline'a göre, Mayıs 2020'de vizyona girmesi planlanan Black Widow; birçok yeni karakterin cameo yapmasına ve tanıdığımız kahramanların yeniden ortaya çıkmasına elverişli bir zaman dilimine sahip.


Iron Man Natasha'ya yardım edebilir!

Geçtiğimiz günlerde Comic-Con'da düzenlenen Marvel H Hall isimli panelde, Black Widow filminin tanıtımından hemen önce ekrana yansıtılan görüntü, Civil War'da Tony Stark'ın Natasha'yı "Senin için geliyorlar." diyerek uyardığı sahneydi. Ayrıca bu görüntülerden sonra Natasha'nın kimliği belirsiz kişilerden kaçtığı bir sekansa da yer verilmişti. Tüm bunların ışığında Black Widow'un, Natasha'nın Birleşmiş Milletler'den kaçtığı zaman dilimini ele alacağı ve Iron Man'in Natasha'ya yardım edebileceği iddiaları ortaya atılmıştı.

Iron Man'i MCU'da (Marvel Sinematik Evreni) yeniden görebilmemiz şu anlık yalnızca flashback veya cameo sahneleri ile mümkün olacak gibi görünüyor.

Kaynak: 1

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!